Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Meghan se zahalila do černé, Kate zvolila zelenkavou. Která měla na královských oslavách větší šmrnc?

Při královských oslavách to slušelo oběma. Které ale více?
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 100 fotografií
Královská rodina musela jen den po křtinách prince Louise opět náležitě plnit svoje povinnosti. Tentokrát s jednalo o 100. výročí královského letectva, jehož oslavy všichni zahájili. Kate Middleton (36) si na sebe vzala slušivý kabátek v bledé barvě, kdežto Meghan Markle (36) se raději zahalila do černé. Komu to víc slušelo?

Kate MiddletonMeghan Markle (36) si přivdáním do královské rodiny způsobily to, že až do konce života musí konat nesčetně povinností souvisejících s jejich postavením. Nyní společně se svými manželi, Charlesem i Camillou a v neposlední řadě královnou Alžbětou II. zahájili oslavy spojené se 100. výročím královského letectva.

Kate Middleton se držela při zemi a oblékla si kabátek zelenkavé barvy od Alexandera McQueena. Meghan se pro změnu zahalila do černých šatů od Diora. Těžko říci, která vypadala šmrncovněji.

Nebyla by to královna, kdyby vedle nich nezářila ve výrazných barvách. Alžběta II. navíc vypadala velmi svěže. Vypadá to, že Británie se může o její zdraví přestat obávat, i když její nepřítomnost na křtinách pravnuka Louise vyvolávala řadu spekulací.

Související články

Další články