Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Meghan se lísá k princezně Kate: Snaží se i s Harrym vpašovat zpět do královské rodiny

Meghan se chce usmířit s Kate.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Profimedia
+ Dalších 8 fotografií
Usmíření

Vypadá to, že návrat prince Harryho a Meghan Markle ke královským povinnostem není nemožný. Zahraniční zdroje v čele s webem Vanity Fair totiž informují, že se Meghan pokouší napravit vztahy s Kate Middleton a že princ Harry je ochoten vrátit se do práce jakožto vévoda ze Sussexu. Jediné, co král Karel III. prý musí udělat, je o to požádat.

Princ Harry se nedávno objevil v pořadu Good Morning America, kde pronesl pár slov o své rodině. „Podívejte, miluji svou rodinu. Jsem vděčný za to, že jsem mohl sednout do letadla, jet se za nimi podívat a strávit s nimi nějaký čas,“ řekl. „Mám naplánované další cesty přes Spojené království nebo do Spojeného království. Takže se tam určitě zastavím a navštívím svou rodinu, jak jen to půjde,“ dodal.

Zdroj blízký vévodům ze Sussexu prozradil zahraničním médiím jako Vanity Fair, že Harry je otevřený návratu ke královským povinnostem. „Pokusil by se znovu začít s královskými povinnostmi, pokud ho jeho otec požádá o pomoc,“ dodal zdroj, který si nepřál být jmenován.

Ve hře je usmíření s Kate

Také Meghan Markle se prý snaží usmířit s Kate Middleton. Ty dvě se odcizily hlavně poté, co se vévodové ze Sussexu vzdali svých královských povinností, odstěhovali se do Ameriky a začali veřejně odkrývat tajemství britské monarchie. Nejmenovaný zdroj webu OK! prozradil, že „Meghan kontaktovala Kate i Charlese a že probíhají kroky k jejich usmíření“.

Princ Harry a král Karel III. se naposledy viděli na králově korunovaci v květnu minulého roku. Znovu se setkali letos na začátku února, kdy Karel III. veřejně prohlásil, že mu byla diagnostikována rakovina. Dvojice se sešla na méně než hodinu, Harry posléze odešel do svého hotelu a brzy nato odjel zpět do Los Angeles, kde žije jeho manželka Meghan Markle a děti.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy