Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Meghan se kulatí a Harry si pustil pusu na špacír: Nečekaná slova o druhém miminku

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 22 fotografií
Je to tady
Je Meghan Markle (38) podruhé těhotná a snaží se radostnou zprávu co nejdéle utajit? Pokud ano, princ Harry (35) jí do toho hodil vidle. Kromě toho, že se vévodkyně ze Sussexu začala podezřele zakulacovat, její vévoda se zároveň podezřele vyptává. A fanoušci královské rodiny už mají jasno!

Není to tak dávno, co se na povrch dostala informace o údajném druhém těhotenství Meghan Markle (38). Radostnou novinu zatím nikdo oficiálně nepotvrdil, podle zdroje z Buckinghamského paláce je však vévodkyně už ve třetím měsíci.

Znamenalo by to, že malý Archie (6 měsíců) by sourozence dostal ke svým prvním narozeninám.

Harry s Meghan vyzvídali

Meghan se podezřele kulatí a příznivcům královské rodiny další indicii naservíroval přímo princ Harry (35). Ten se na vzpomínkové akci válečných veteránů vyptával, jaké to je mít dvě děti. „Harry se s vážnou tváří zajímal o to, co všechno se s dvěma dětmi změní. Viděl totiž, že sama mám dvě. Tak jsem ho povzbuzovala, aby do toho šel,“ prozradila Forces Network manželka jednoho z vojáků.

Otázky na jinou z přítomných maminek měla i Meghan. „Moje dcera Aeris je ve stejném věku jako Archie, takže jsme se bavily o kojení a začátcích batolení. Je prostě normální máma, mluvila se mnou jako s kamarádkou,“ svěřila.

I kdyby vévodkyně přibírala nikoliv kvůli požehnanému stavu, ale z dortíků, očividně si i s Harrym připravují půdu pro dalšího potomka. Tak uvidíme!

Mohlo by vás zajímat

Další články