Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Meghan s Harrym ukázali nové fotky Archieho: Rozkošný malý princ je celý tatínek

Meghan se také dobře bavila.
Zdroj: Instagram
+ Další 3 fotografie
Meghan a Harry jsou už třetí den na státní návštěvě v Africe a podle zahraničních médií i fotografií, které sdílí na svém Instagramu, si to velmi užívají. Dneska poprvé vévodkyně a vévoda v rámci královské návštěvy ukázali i malého Archieho. Tomu je vůbec poprvé vidět zblízka do obličeje. Archie se setkal s jihoafrickým arcibiskupem Desmondem Tutu (87).

Na Instagramu Meghan (38) a Harryho se dnes objevilo video s názvem "Arcibiskup se setká s Archiem". Vévoda a vévodkyně dnes vzali svého synka Archieho na setkání s arcibiskupem Desmondem Tutu a jeho manželkou Leah Tutu v jejich domě v Kapském Městě.

Čtyřměsíční Archie byl na tuto příležitost patřičně oblečený. Měl pruhované modrobílé lacláče, modré botičky a úsměv od ucha k ucha. Když ho arcibiskup s manželkou a dcerou uviděli, všichni se rozzářili. Arcibiskup Tutu, který je jedním z hrdinů hnutí proti apartheidu, neskrýval z královské návštěvy nadšení a veřejně poděkoval za zájem, který královská rodina projevuje o africký lid.

Bylo to vůbec poprvé, kdy bylo Archiemu takto vidět do tváře. Nikdo si nemohl nevšimnout, že je neskutečně podobný svému tatínkovi Harrymu. Ten vypadal v jeho věku naprosto stejně. Fanoušci královské rodiny z nových fotek malého princátka šílí. Ze snímků je vidět, že i Meghan byla ve skvělé náladě, všichni si tedy návštěvu moc užili.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy