Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Meghan rozdávala úsměvy: S Harrym učinila prohlášení a definitivně rozvrátila rodinu

Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
vévodkyně
Vévodkyně ze Sussexu Meghan Markle (38) je již 8 měsíců po porodu ve skvělé formě. Přes Vánoce, které strávila s rodinou v Kanadě, se zřejmě omezovala v jídle a dopřávala si dlouhé procházky. Na její figuře je to znát. Meghan, která byla před otěhotněním jako proutek, má zpět svou štíhlou postavu. Vrátila se jí ale i přezdívka fúrie, za kterou byla v rodině dlouho považována především personálem. Společně s Harrym (35) vydala prohlášení, z něhož jasně plyne, že se od ostatních odtrhávají.

V posledních týdnech se hojně spekulovalo o tom, že Meghan a Harry se od zbytku královské rodiny hodlají odtrhnout a odstěhovat. Ačkoliv zástupci rodiny médiím tyto spekulace vyvraceli, nynější prohlášení samotného páru ze Sussexu jasně hovoří o tom, že je to pravda.

Ve vzkazu zveřejněném na Instagramu pár hovoří o opuštění svých královských funkcí. „Rozhodli jsme se zanechat královských povinností. Náš čas rozdělíme mezi Británii a Severní Ameriku. Chceme si na sebe sami vydělávat a platit své výdaje. Královnu budeme i nadále podporovat,“ napsali Meghan a Harry.

Do budoucna prý pár vidí ve změně životního stylu výhody především s ohledem na syna Archieho. Rovněž prý hodlá rozjet nový charitativní projekt a s novou cestou se chlubit na sociálních sítích.

Klidné Vánoce

Vévodkyně a princ chtějí svému synkovi zřejmě dopřát normální dětství bez fotografů a novinářů v patách a dodržování královského kodexu. Zatímco princ William s manželkou Kate a jejich dětmi se účastnili spousty veřejných akcí a workshopů včetně návštěvy kostela na Boží hod, Mehgan si užívala Vánoce s rodinou v naprostém klidu v ústraní.

Podle britského deníku Daily Mail trávili svátky v luxusním sídle za 14,1 milionu dolarů na ostrově Vancouver Island.

Související články

Další články