Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Meghan poslala Harrymu dojemné přání k narozeninám: S novou fotkou jejich syna

Maghan sdílela novou fotku s Archiem.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 11 fotografií
vévodkyně
V neděli oslavil princ Harry své 35. narozeniny a při té příležitosti sdílel královský palác na společném instagramovém účtu Meghanin a Harryho dojemný příspěvek. V něm poslala Meghan (38) svému manželovi krásný vzkaz a nejen to. V koláži ze společných fotografií sdílela vévodkyně ze Sussexu i novou fotku se čtyřměsíčním synkem Archiem.

Meghan (38) napsala k příspěvku krátké, ale dojemné narozeninové přání. "Přeji všechno nejlepší k narozeninám jeho královské výsosti princi Harrymu, vévodovi ze Sussexu! Tvoje oddanost věcem, na kterých ti tak hluboce záleží, mě inspiruje každý den. Jsi ten nejlepší manžel a nejúžasnější otec pro našeho syna. Milujeme tě. Všechno nejlepší," napsala Meghan ke koláži z fotografií, kde je mimo ostatní fotografie i snímek malého Harryho s princeznou Dianou

Nejvíce však fanoušky potěšila miniatura fotografie v pravém dolním rohu. Je na ní Meghan s Archiem v náručí a před nimi dřepí Harry. Roztomilý snímek pochází z Archieho křtu a dosud nebyl zveřejněn. Fanoušci se nad nově sdílenou fotkou Archieho rozplývají. "To je nádhera, nedá se to slovy popsat," napsala k příspěvku jedna z komentujících fanynek.

Kromě fotky s maminkou princeznou Dianou se v koláži objevily i momentky z Harryho prvního dne ve školce, z jeho služby armádě nebo z charitativní činnosti. Nechyběla ani fotka ze svatby s Meghan.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy