Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Meghan, nebo Kate? Důkazy hovoří o tom, která z nich brzy oznámí radostnou novinu

Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
těhotenství
Už delší dobu se spekuluje o těhotenství obou vévodkyň Kate (37) a Meghan (38). Podle královských expertů je víc než pravděpodobné, že Meghan s Harrym anebo Kate s Williamem oznámí začátkem nového roku radostnou novinu. Ke komu se ale veřejnost přiklání více? Tady jsou jasné důkazy.

Přibude příští rok do královské rodiny další miminko? To se podle královských expertů co nevidět dozvíme.

Meghan (38) s Harrym se už na začátku tohoto roku vyjádřili, že by chtěli, aby měl prvorozený Archie bratra nebo sestru. Pro časopis Vogue v rozhovoru s novinářkou Jane Goodll Harry upřesnil, že z důvodu obav o životní prostředí nebudou mít víc než dvě děti. „Bezpochyby se na to teď dívám jinak,“ uvedl a dodal, že otázkami souvisejícími se životním prostředím se zabýval už předtím, než nějaké děti vůbec měl.

KateWilliamem se naopak nevyjádřili k tomu, jestli by chtěli, aby se jejich rodinka rozrostla o čtvrté dítě. Vévodkyně Kate se ale na rozdíl od Meghan objevuje daleko častěji na královských akcích. Nedávno se zúčastnila chystání vánočních stromků na farmě v Buckinghamshire, kde sama nosila těžké stromky. Oproti tomu Meghan se na vánoční svátky stáhla z veřejného života a s princem Harrym tráví klidné dny u Meghaniny matky v Los Angeles.

Podle královské expertky Juliet Rieden, kterou citoval britský deník Express, je právě jejich zahraniční cesta důvodem, aby pracovali na dalším společném potomkovi. Oba si prý potřebují odpočinout a udělat tlustou čáru za starým rokem, ve kterém fanoušci kritizovali Meghan a dokonce i Harryho.

„Začátkem roku 2020 oznámí velkou novinu. Myslím si, že se snaží o další dítě, proto i odjeli z Británie. Máme se na co těšit,“ uvedla s nadšením Rieden britským médiím.

Související články

Další články