Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Meghan Markle zuří: Serena Williams omylem prozradila pohlaví miminka!

+ Dalších 45 fotografií
KLUK NEBO HOLKA?
Tenistka Serena Williams (37) má z ostudy pořádný kabát. Už dlouhá léta kamarádí s Meghan Markle (36), která jí samozřejmě bezmezně věří. Nyní si ale zadělala na pořádný problém, když pravděpodobně omylem vyzradila pohlaví potomka vévodkyně ze Sussexu a prince Harryho (34).

Tenisová bohyně Serena Williams si neumí dávat pozor na pusu. S Meghan Markle (37) ji pojí dlouholeté přátelství a je tedy jasné, že si dámy říkají svá tajemství. Meghan podle všeho své kamarádce prozradila pohlaví miminka.

Až doposud je všechno v pořádku. Pořádného trapasu se ale tenistka dopustila v rozhovoru pro magazín E! News, kde se rozpovídala o tom, jak velké jsou kamarádky s vévodkyní ze Sussexu.

„Moje kamarádka je těhotná a říká: Ach, mé dítě bude určitě dělat tohle. Já se na ni podívám a říkám jí: Ne, ona to dělat nebude,“ řekla Serena E! News. Princ Harry a Meghan se k celé kauze vyjadřovat nechtějí a mlčí.

Meghan má rodit na konci dubna či na počátku května. Takže pokud chtějí fanoušci znát stoprocentní pravdu, budou si muset ještě chvíli počkat.

Mohlo by vás zajímat

Další články