Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Ublížená Meghan Markle žárlí na Kate. Má prý větší práva než Williamova žena, tvrdí zdroje. Vnucuje světu svou kariéru

Meghan Markle a Kate Middleton.
Zdroj: koláž eXtra.cz/profimedia
+ Dalších 6 fotografií
meghan markle

Meghan Markle je údajně přesvědčena, že má větší právo na vyjádření svého názoru než manželka jejího švagra Kate Middleton. A to mimo jiné kvůli tomu, že sebe považuje za „self-made“ osobu. Zprávy pocházející z důvěryhodného zdroje naznačují, že 42letá vévodkyně ze Sussexu je čím dál víc nespokojená s tím, že je v královské rodině vnímána jako méně důležitá než Kate a princ William. Píše to deník Mirror.

Zdroj dále tvrdí, že Meghan Markle měla tento pocit již od svého vstupu do královské rodiny a vyjádřila ho i během jednání na fóru královské nadace v únoru 2018. Zdroj uvádí, že napětí mezi „Fab Four“, tedy „slavnou čtyřkou“ (William, Kate, Harry a Meghan), bylo patrné a Meghan měla potíže s akceptací své pozice v této dynamické čtveřici.

Harryho vyvolená se prý totiž cítí jako žena, která si svou kariéru vybudovala sama, zatímco Kate před sňatkem s Williamem neměla vlastní profesní dráhu. Zdroj naznačuje, že vévodkyně ze Sussexu má i dojem, že má větší právo mluvit o charitě a jiných tématech než Kate, píše Mirror.


Kate Middleton ztratila důvěru

Nová kniha Omida Scobieho, která mimo jiné popisuje Megxit, více odhaluje i napětí mezi Meghan a Kate. Zkušenost vévodkyně z večeře s Williamem a Harrym v jejich bývalém domě Frogmore Cottage podle ní ilustruje rozdíly v přístupu k formálnosti. Meghan uvedla, že byla překvapena tím, jak se vnější formálnost v případě Kate přenášela i do soukromí.

Ve svých dřívějších pamětech princ Harry také popisuje, jaké napětí vzniklo mezi Meghan a Kate kvůli svatebním šatům pro družičky. Zdá se tak, že jejich odlišné osobnosti a životní přístupy bránily vytvoření blízkého vztahu, který někteří zklamaní fanoušci královské rodiny očekávali.


Podle Scobieho nové knihy Endgame navíc ztratila Kate důvěru v prince Harryho a cesta zpět již není možná. Zdroje Daily Mailu navíc uvádějí, že přes všechny předešlé blízké vztahy, které měla s Harrym, se teď Kate cítí neschopná mu znovu důvěřovat.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy