Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Meghan Markle v posteli: Vévodkyni to sluší i v nedbalkách! FOTO UVNITŘ

Meghan se netváří příliš nadšeně!
Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 7 fotografií
Meghan Markle (37) si nejspíše opět zadělala na problém. Jelikož členové královské rodiny nesmějí mít sociální sítě a mají dovolený pouze oficiální profil na Twitteru, který spravují školení lidé, tak tohle se královně Alžbětě II. líbit nebude! Unikla totiž soukromá fotografie Meghan, kde je v posteli a dokonce neupravená!

Lidé jsou zvyklí na to, že Meghan Markle (37), která je manželkou prince Harryho a také vévodkyní ze Sussexu, se na veřejnosti ukazuje pouze perfektně upravená a dokonale oblečená od hlavy k patě. Pokaždé jí vyberou skvěle padnoucí šaty a decentní líčení.

Díky fotografii zveřejněné na Instagramu se lidem naskytl dosti nevšední pohled! Meghan je na ní jako běžný smrtelník - nenalíčená, neupravená a v pyžamu!

Takhle to vypadá ve všední dny královského páru, kdy se nemusí vystavovat na veřejnosti, ale užívají si klidný den v kruhu rodiny jako obyčejní lidé. Na fotografii, která se objevila na instagramovém účtu jednoho z fanoušků Meghan a Harryho, je vévodkyně společně s holčičkou, jejíž je kmotrou.

Obě se společně válí v posteli, nemají na sobě žádné drahé šaty, ale pouze obyčejné pyžamo bez složitého líčení či účesu. Takhle vypadá rodinná pohoda u královského páru. Ale jak tento snímek asi vezme královna, která je odpůrkyní sociálních sítí a zveřejňování soukromí na veřejnosti? Fotografii naleznete v galerii.

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy