Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Meghan Markle ukázala pořádné těhotenské bříško: Podle předpovědi to budou dvojčata!?

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
mimi na cestě
V poslední době se nemluví o ničem jiném než o těhotenství Meghan Markle (37). Už i samotná vévodkyně si všimla, že je kolem ní až příliš mnoho ruchu a to jí rozhodně nepřidává na oblíbenosti. Posledních pár týdnů se snaží ukazovat jen sporadicky a dělá dobře. Tentokrát ukázala své těhotenské bříško, které už je opravdu velké a nahrává spekulacím o tom, zda Meghan náhodou nečeká dvojčata.

Vévodkyně Meghan Markle (37) s princem Harrym měli v posledních dnech vcelku smutné starosti. Dost na tom, že se musí Meghan pořádně hlídat, aby její těhotenství probíhalo bez jakýchkoliv komplikací a miminko se zdravě vyvíjelo, tak ji před pár dny čekala smutná povinnost.

V chrámu v Londýně nechali Meghan a Harry sloužit vánoční mši za blízkého přítele Henryho van Strausbenzee, který zemřel při autonehodě. Mladíkovi bylo pouhých osmnáct let. Při odchodu z chrámu fotografové nachytali Meghan a její rostoucí těhotenské bříško.

Po zveřejnění fotky se začalo okamžitě spekulovat, zda vévodkyně nečeká dvojčátka. Ta jí ostatně předpověděla i věštkyně. Někteří lidé se totiž domnívají, že je její bříško až příliš velké. Tak uvidíme, čím nás Meghan ještě překvapí a zda se do královské rodiny opravdu nakonec nenarodí dvojčata.

Související články

Další články