Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Meghan Markle to v rudé róbě schytala: Měla si vzít prsa, zlatá Jitka Čvančarová, píší lidé

Princ Harry a Meghan Markle na galavečeru, kde se udělovalo ocenění válečným vateránům.
Zdroj: profimedia
+ Další 2 fotografie
reakce

Princ Harry (37) vyrazil se svou manželkou Meghan Markle (40) na galavečer Salute to Freedom v New Yorku, kde se oceňují váleční veteráni. Vévodkyně vynesla tématicky rudé šaty na ramínkách s rozparkem, které v diskuzích vzbudily velké pozdvižení. Lidé se velmi shodují, že volba róby byl krok vedle. Podle některých působila otekle a měla pod šaty vzít i podprsenku, jiní se Meghan zastávají.

Když se ve společnosti objeví princ Harry s manželkou Meghan Markle, je to vždy velké pozdvižení a oba jsou naprostým středem dění. Stejně jako tomu bylo na galavečeru v předvečer Dne válečných veteránů v New Yorku, kde rozdávali úsměvy na všechny strany.

Se Dnem válečných veteránů se spojují květy vlčího máku, kterými jsou pokryté hroby vojáků padlých na západní frontě. V ulicích jsou pak nejvíce vidět v listopadu, kdy v roce 1918 skončila první světová válka.

Meghan Markle proto zvolila tématickou rudou róbu s rozparkem, která připomínala vlčí mák. Harry, který předával válečným veteránům cenu Intrepid Valor Award, doplnil červeným symbolem svůj smoking.

Tématická Meghan ostrouhala

Meghan svou róbu od Caroliny Herrery tématicky dokonale sladila s tématem galavečeru, od lidí se chvály příliš nedočkala, naopak prý šlápla vedle.

"Šaty hezké, ale bohužel ne na její typ postavy. To nemá doma zrcadlo? Kdyby si aspoň vzala "neviditelnou" podprsenku, aby měla aspoň hezký dekolt, když už má naducanou sedinku," píší lidé, kteří se velmi shodují, že si měla vzít pod šaty podprsenku.

"Šaty nádherný, ale to, že si nevzala podprsenku, kazí celkový dojem. Zlatá Jitka Čvančarová s šaty z pěti hektarů látky." Jiní zase uvádějí, že by si měla vzít příklad z vévodkyně Kate.

"Volba šatů se Meghan nepovedla ani trochu. Měla by si vzít příklad z vévodkyně Kate, ta snad nikdy neudělala chybu."

Přesto se najdou i tací, kterým se Meghan v šatech velmi líbila. "No a co? Krásná holka si vzala krásný šaty. Do tý snobský rodiny už nepatří, tak proč by se nemohla hezky oblíct? To jen šťouralové pořád musí šťourat, aby měli o čem psát. Žij a nech žít vám nic neříká?," píší v nekonečných diskuzích rozhořčení komentující.

Související články

Další články