Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Meghan Markle to schytává: Jsi nemožná matka a Archie (1) trpí, nadávají odborníci

Meghan Markle to schytává: Jsi nemožná matka a Archie (1) trpí, nadávají odborníci
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 16 fotografií
matka roku?
Meghan Markle (38) nepatří zrovna mezi nejoblíbenější členy britské královské rodiny. Často bývá kritizována za svoje názory a rozhodnutí. Meghan, vévodkyně ze Sussexu se společně s princem Harrym (35) a jejich synem Archiem (1) přestěhovali do luxusního sídla v Los Angeles. Nejenom kvůli koronavirové krizi se nyní všichni drží v ústraní. Malý Archie se tak vůbec nestýká se svými vrstevníky a Meghan se snaží držet syna mimo společnost.

Podle blízkých přátel Meghan Markle (38) a prince Harryho malý Archie emocionálně strádá, a to nejenom z důvodu koronavirové krize. "Meghan mluvila o tom, že se Archie potřebuje naučit některé sociální a emocionální dovednosti a ty získá z kontaktu s dalšími dětmi, dospělí mu v tom nepomohou," řekl Daily Mail nejmenovaný zdroj z okolí královského páru.

Archie by měl být co nejvíce se svými vrstevníky, ale to se patrně nelíbí jeho matce Meghan, která je pro své názory a postoje často kritizovaná. Britská veřejnost jí také nemůže zapomenout, že se kvůli ní odstěhoval do dalekého Los Angeles jejich oblíbenec princ Harry.

Luxusní vila manžele vyjde podle odhadů na 200 tisíc liber měsíčně, tedy v přepočtu zhruba 6,2 milionu korun. Cena celé nemovitosti se pohybuje kolem 14,5 milionu liber. Ale ani peníze nic nezmění na tom, že děti Archieho věku by se měly podle odborníků co nejvíce socializovat se svými vrstevníky.

"Ráda by byla členkou jedné komunity rodičů a dětí, o níž mluvila žena, se kterou se spřátelila, prý je to ale nemožné, i kdyby ve Státech neřádil koronavirus. Je příliš známá na to, aby dělala normální věci," dodal zdroj.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy