Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Meghan Markle sžírá žárlivost: Švagrová Kate má všechno, co chtěla ona, říká expert

Meghan Markle a Kate Middleton.
Zdroj: koláž eXtra.cz/profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
královská rodina

Řevnivost mezi Meghan Markle, manželkou prince Harryho, a princeznou Kate, ženou prince Williama, není ničím novým. Podle Toma Bowera, autora knihy "Pomsta: Meghan, Harry a válka mezi Windsory", za vším stojí nenaplněné ambice vévodkyně ze Sussexu, která vždycky toužila stát se královnou. „Meghan chce být královnou, nechce být číslo pět v řadě," uvedl Bower pro magazín Closer. 

"Kate má všechno, co ona chce," uvedl pro magazín Closer Tom Bower, autor knihy Pomsta: Meghan, Harry a válka mezi Windsory v narážce na chování Meghan Markle, která má závidět princezně Kate. Meghanina zuřivost je podle něj způsobena její žárlivostí na Williamovu ženu jako budoucí královnu.

Meghan chtěla být Včelí královnou

„Kate září, Kate je úspěšná, Kate je populární – má vše, co Meghan chtěla," uvedl Bower. "Meghan chtěla všechno po svém, ale existuje jen jeden způsob, a to královský způsob, a to Meghan nechtěla přijmout," dodal expert na královskou rodinu v narážce na to, že se princ Harry spolu s manželkou od královské rodiny odpoutali a nyní žijí v USA.

Podle Bowera měla Meghan jeden konkrétní cíl. „Meghan chce být královnou – nechce být číslo pět v řadě. Takže si myslím, že Kate měla pravdu, když byla vůči ní podezřelá," doplnil.

A zatímco královská tradice a rodokmen diktují, že Meghan se nikdy královnou nestane, královská expertka Katie Nicholl podle Closeru již dříve prozradila, že vévodkyně ze Sussexu plánovala být „Včelí královnou“ celé královské rodiny. Tento termín označuje v angličtině ženu, která má dominantní nebo kontrolní postavení v určité skupině.

Princ Harry, aktuálně pátý v pořadí na britský trůn, zastává pozici, kterou Meghan nenávidí, protože signalizuje odklon od jejích původních aspirací. Od svého přestěhování na západní pobřeží USA v roce 2020 si Meghan a Harry zajistili lukrativní smlouvy s Netflixem a Spotify v souhrnné hodnotě milionů dolarů.


Chtějí se usmířit s Karlem?

Navzdory těmto snahám Bower tvrdí, že Meghaniny činy podkopaly její postavení a nahlodaly její přitažlivost jako celebrity. Vévoda a vévodkyně ze Sussexu nyní údajně usilují o usmíření s 75letým králem Karlem III. a pár doufá, že se v roce 2024 s jeho Výsostí znovu setká, jak uvádí web Marca.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy