Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Meghan Markle slaví 41: Po úprku z Británie je z ní princezna z Montecita

V obýváků Meghan Markle to vypadá jako u vás doma.
Zdroj: profimedia.cz
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
NAROZENINY

Vévodkyně ze Sussexu Meghan Markle slaví 41. narozeniny. Z americké herečky se stala členkou britské královské rodiny, v lednu roku 2020 se však Meghan i princ Harry vzdali svých rolí v královské rodině a stali se finančně nezávislými. Slavný pár nyní žije v Americe a zdá se, že jejich pohádka pokračuje i nadále. A to doslova, se svými dětmi žijí v sídle, které podle portálu closeronline.co.uk. vypadá jako zámek a místní lidé pro Meghan vytvořili novou přezdívku - Princezna z Montecita.

Vévodkyně ze Sussexu Meghan Markle pochází z Los Angeles. Byla obyčejnou dívkou, které se povedlo dostat do světa, do něhož ji zasvětil její otec Thomas Markle, který je osvětlovačem i držitelem ceny Emmy.

Filmové role Meghan Markle

Když Meghan vystudovala univerzitu, odjela pracovat na americkou ambasádu do argentinského Buenos Aires. V roce 2002 si poprvé stoupla před televizní kamery a střihla si roli v epizodě seriálu General Hospital. Pak přišly i další vedlejší role, nejvíc se však proslavila v seriálu Kravaťáci, kde ztvárnila asistentku Rachel Zane.

Svůj půvab herečka předvedla i v několika filmech, jako jsou třeba Šéfové na zabití nebo Nezapomeň na mě. Meghan Markle je však všestrannou ženou, a tak se kromě herectví pustila i do návrhářství a ve spolupráci s kanadským řetězcem Reitmans navrhla dámskou módu, která má být cenově dostupná pro každou ženu.

Markle vede lifestylový blog The Tig a velmi aktivní je také v oblasti charity. V roce 2016 se stala dokonce velvyslankyní World Vision Canada.

Partneři Meghan Markle

Meghan Markle se poprvé vdala v roce 2011, kdy si vzala svého dlouholetého partnera a filmového producenta Trevora Engelsona. Po dvou letech se ale rozvedli.

Pak okouzlující Meghan randila s šéfkuchařem celebrit Corym Vitiellim, ani tento vztah ale nevydržel. Poté už potkala prince Harryho a z Meghan se stala nejvyhledávanější herečka na Googlu za rok 2016. O rok později už jeden z nejsledovanějších párů světa oznámil zásnuby a jejich svatba se konala 19. května 2018 na zámku Windsor.

Z herečky Meghan Markle se stala vévodkyně ze Sussexu. V roce 2018 manželský pár ohlásil, že očekává první přírůstek do rodiny, a v dalším roce přišel na svět Archie Harrison Mountbatten-Windsor.

Kde žijí Meghan Markle a Harry?

Velký poprask vyvolali, když Harry s Meghan ohlásili světu, že se vzdávají svých královských rolí a chtějí být finančně soběstační. Nakonec toto rozhodnutí posvětila i samotná britská královna Alžběta II., oba přišli o své tituly a už nejsou královskými výsostmi. Meghan Markle podle webu closeronline.co.uk plánuje kariérní přesun do politiky - což se zdá ještě pravděpodobnější, když Meghan minulý měsíc prozradila, zda zamíří do Washingtonu poté, co vystoupila proti rozsudku Roe V. Wade, který zakazuje potraty v několika státech USA.

Pár si pronajal luxusní dům v Montecitu, které se nachází přibližně 150 km od Los Angeles. Žijí tak v sousedství hollywoodských hvězd. Jak píše web closeronline.co.uk, mezi jejich sousedy patří třeba zpěvačka Katy Perry a herec Orlando Bloom. Jejich domov má krásný výhled na oceán i na kalifornské pobřeží.

Podle zdroje, který se rozpovídal pro closeronline.co.uk, vytváří Meghan v oblasti nový životní styl, kterému místní přezdívají "Princezna z Montecita". „V Meghanině světě se toho děje mnohem víc, než si lidé myslí, jen to v dnešní době udržuje v soukromí, ale její královský status jí dává hodně vlivu. Většinu času tráví v Montecitu, ale do LA míří zhruba každý týden," uvádí web.

Jejich dům, který vypadá spíše jako zámek, má devět ložnic a 16 koupelen. Má středomořskou atmosféru a pro děti to musí být úplný ráj. Loni k princi Archiemu navíc přibyla i princezna Lilibet Diana, která na začátku června oslavila své první narozeniny.

Jak píše web idnes.cz, holčička v bledě modrých šatech je celá po tatínkovi. Se svým tříletým bráškou musí obě děti rodičům dělat velkou radost.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy