Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Meghan Markle slaví 40: Nafrněná vévodkyně pošilhává po křesle prezidentky

Zdroj: Profimedia
Meghan útočí

Meghan Markle slaví čtyřicáté narozeniny. Je dost možné, že bude kandidovat na prezidentku, tvrdí expert. Má uprchlá vévodkyně šanci na vítězství, anebo ji čeká jen výsměch okolí? Vše má prý změnit kniha prince Harryho (36).

Meghan Markle novou prezidentkou USA?

Meghan Markle v nejbližších deseti letech možná bude kandidovat na prezidentku Spojených států amerických. U příležitosti jejích čtyřicátých narozenin se tak vyjádřil Tom Bower, britský investigativní novinář, který by měl o uprchlé princezně v nejbližší době napsat také biografii.

Ten předpokládá, že bude mít Meghan šanci uspět a získat podporu veřejnosti i díky Harryho nové knize pamětí. Těžko však říci. Rozhodnutí napsat úplnou autobiografii totiž odborníci na královskou rodinu podle listu Daily Mail označili spíše za "cvičení na vydělávání peněz na úkor vlastní rodiny". Podle nich jde o knihu od prince Harryho (36), kterou ale ve skutečnosti sepsala sama Meghan.



Jak to tedy je? Spojí tímto způsobem Britové a Američané svá impéria a podá si tak konečně Harry s Williamem symbolicky ruku smíru? Anebo čeká Meghan během voleb těžká porážka? A sebere vůbec na kandidaturu kuráž? Meghan slaví čtyřicáté narozeniny. Prezidentkou USA se může stát od dovršených pětatřiceti.

Oslava čtyřicetin v sídle za 330 milionů korun

Teď se ale řeší hlavně Meghaniny narozeniny. Na uspořádání oslavy čtyřicátin si najala stejného koordinátora jako miliardářka Oprah Winfrey. Oslava proběhne v jejím luxusním sídle v Santa Barbaře v Kalifornii, které stálo v přepočtu asi 330 milionů korun.

Harry pro svou ženušku objednal narozeninový dort z místní pekárny a stoly se budou prohýbat pod pokrmy připravenými z lokálních surovin a pod těmi nejlepšími víny. Pozvání na oslavu dostalo asi 65 lidí, což pár považuje jen za malý večírek.


Související články

Další články