Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Meghan Markle slaví 39: Kate Middleton se chtěla usmířit, květiny od ní šly do koše

Meghan Markle slaví 39: Kate Middleton se chtěla usmířit, květiny od ní šly do koše
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 8 fotografií
narozeniny
Bývalá herečka a manželka prince Harryho (35) Meghan Markle slaví 39. narozeniny. Žena, která podle mnoha Britů stojí za věčnými boji v královské rodině, má špatné vztahy především s vévodkyní Kate Middleton (38). Napětí mezi nimi nešlo přehlédnout ani při veřejných událostech a Katein poslední pokus o usmíření nevyšel. Květiny, které Meghan poslala k narozeninám, se u ní s úspěchem nesetkaly.

Meghan Markle se narodila 4. srpna 1981 v Los Angeles. Známou osobností se chtěla stát už odmalička, kromě herecké kariéry chtěla něco dokázat i v charitativní činnosti. V roce 2003 absolvovala Severozápadní univerzitu, kde studovala divadelní umění, v televizi se ale objevila už rok předtím.

Na velkou slávu si musela Meghan počkat do roku 2011, kdy dostala roli v seriálu Kravaťáci. Téhož roku se poprvé provdala, jejím manželem se stal Trevor Engelson, se kterým se ale roku 2013 po téměř 10 letech vztahu rozešla.

Její role Rachel Zane v Kravaťacích z ní udělala hvězdu v mnoha zemích světa a Meghan proto doufala, že její kariéra bude i nadále růst. Pak ale potkala prince Harryho, do kterého se zamilovala a manželství s ním obnášelo i povinnost s kariérou seknout.

Meghan Markle v královské rodině

Už když Harry poprvé přivedl Meghan Markle mezi členy své rodiny, s velkým úspěchem se nesetkala. Britská média s odkazem na zdroje z paláce informovala o tom, že královna Alžběta II., princ William ani Kate Middleton nejsou z bývalé herečky příliš nadšeni a nelíbí se jim její ambice měnit královské tradice či pravidla související s aristokratickým životem.

Kate a Meghan byly dlouhodobě nuceny k tomu, aby i přes své vzájemně chladné vztahy trávily společně čas při veřejných akcích. Ačkoliv zpočátku se na sebe alespoň usmívaly, později se jim ani před fotografy nepodařilo skrýt fakt, že si do oka nepadly.

Kate Middleton a snaha o mír

Touto dobou v roce 2019 se Kate Middleton rozhodla, že se pokusí vztah s Meghan Markle urovnat. Podle nové knihy Harryho a Meghan se ale s úspěchem nesetkala. Své švagrové totiž poslala květiny, které jí ovšem nestačily. „Spokojenější bych byla, kdyby se ozvala a zeptala se, jak se mi daří nebo zda nepotřebuji s něčím pomoct,“ řekla Markle, která se v té době vyrovnávala s kritikou veřejnosti, podle níž byla špatnou matkou.

Nyní je jasné, že Meghan a Kate už se nikdy neusmíří a po knize, v níž byla odhalena i spousta soukromých záležitostí z královské rodiny, se s Meghan zřejmě nebude chtít bavit už nikdo. Nakolik kniha poškodila rodinné vztahy i s Harrym, je zatím nejasné.

Související články

Další články