Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Meghan Markle si hladila bříško: Sázkaři už vědí, jestli porodí chlapečka nebo holčičku!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 24 fotografií
Těhotná Meghan
Těhotná Meghan Markle (37) se krásně kulatí a s princem Harrym (34) se nemohou prvního potomka dočkat. Jelikož se chtějí nechat překvapit, netuší, jestli se jim narodí chlapeček anebo holčička. Jasno už ovšem mají v britských sázkových kancelářích. Přesvědčeni tam jsou i o jméně, které má být symbolickou poctou nejdůležitější ženě Harryho života!

V londýnské divadelní síni Royal Albert Hall na sebe Meghan Markle (37) strhla ve středu veškerou pozornost. Aby také ne, vždyť nastávající mamince se už bříško zakulatilo do velikosti obřího melounu.

Vévodkyně ze Sussexu rozdávala po boku milovaného prince Harryho (34) úsměvy na všechny strany. Meghan má rodit v dubnu a královský páreček se rozhodl, že si pohlaví miminka nechá jako překvapení.

V sázkových kancelářích se ale už několik týdnů dveře netrhnou. V posledních dnech se v Británii zběsile sází na to, že Meghan a Harry budou mít holčičku. A jméno? Přestože se vévodkyně nechala slyšet, že uvažuje nad jménem Amy, podle sázkařů není pochyb, že to bude Diana. Harry tak bude chtít vzdát hold své tragicky zesnulé mamince lady Dianě (†36).

Jde ale o pouhopouhé dohady a vše může být nakonec jinak. Pohlaví královského miminka je ve hvězdách zcela, jméno rovněž může ovlivnit řada dalších faktorů. Harry s Meghan jsou přece jen v královské rodině považováni za největší pokrokáře.

Související články

Další články