Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Meghan Markle se znovu vrhá do práce: Vévodkyně se vrací k filmovému průmyslu

Zdroj: Facebook
+ Dalších 10 fotografií
kontrakt
Poté, co se Meghan Markle (38) a princ Harry (35) rozhodli zanechat královských povinností a začít žít podle svého, vévodkyně si okamžitě začala zařizovat vše potřebné. Dokonce už podepsala svou první pracovní smlouvu, a to s filmovým studiem Disney.

Meghan Markle (38) podle informací deníku The Sun měla se společností Disney uzavřít pracovní smlouvu, kterou se upsala k dabingu zatím neznámého filmového projektu. Honorář si však nepřipíše na konto ona sama, nýbrž bude zaslán na účet organizace Elephants Without Borders, která chrání slony před pytláky.

Spolupráce s tímto filmovým gigantem je pro Meghan a prince Harryho dlouhodobou záležitostí. Pár se blýskl i na premiéře snímku Lví král, kde Meghan celebritám naznačovala, že být součástí královské rodiny pro ni není snadné.

Když přišel na svět malý Archie, animátoři ze studií Disney zaslali novopečeným rodičům nádhernou kresbu, na níž Meghan drží synka v náruči, Harry na své milované spokojeně hledí, opřený o židli, a na zemi sedí rozkošný medvídek Pú

První krok do světa showbyznysu

Meghan Markle se vstupem do královské rodiny vzdala své herecké kariéry. Experti předpokládají, že nyní, když společně s Harrym oznámili, že si na sebe budou vydělávat sami, se pokusí na svou bývalou kariéru navázat.

Kontrakt na dabing u společnosti Disney má být jen prvním krokem, honorář věnovaný organizaci na ochranu zvířat je navíc veřejností považován za taktický tah, kterým má Meghan eliminovat zlobu, která se na ni ze strany především britského lidu snesla.

Související články

Další články