Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Meghan Markle se za tělo po porodu nestydí: Od ostatních matek se dočkává samé chvály!

+ Dalších 48 fotografií
porod Meghan
Na tento den se připravoval celý svět. Vévodkyně Meghan Markle (37) a princ Harry (34) se v pondělí ráno stali rodiči a oznámili, že se jim narodil chlapeček. Ve středu odpoledne pak předstoupili před veřejnost a ukázali synka, kterého pojmenovali Archie Harrison Mountbatten-Windsor. Lidé kromě děťátka obdivovali i Meghan, která se ukázala v béžových šatech a nestyděla se za nedokonalosti způsobené porodem.

Meghan Markle, která od veřejnosti schytávala v podstatě jen samou kritiku za porušování královského protokolu, se nyní dočkala chvály. Ta se na ni snesla poté, co při představování svého synka světu předstoupila před fotografy v béžových šatech s páskem, který zdůrazňoval její poporodní bříško.

Vévodkyni obdivují především ostatní matky. „Konečně někdo z královské rodiny ukázal, jak vypadá tělo ženy po porodu. Meghan se za něj nestydí a dokonce vyšla i v lodičkách,“ píše nadšená komentující na zahraniční web. „Takhle to má vypadat! Mateřství je úžasná záležitost a Meghan Markle svým outfitem dokázala, že je na to, co její tělo v posledních dnech zvládlo, pyšná,“ píše další.

Co si o jejím outfitu myslíte vy? Jde o odvahu, nebo je Meghan zkrátka jen přirozená?

Mohlo by vás zajímat

Další články