Meghan Markle se za tělo po porodu nestydí: Od ostatních matek se dočkává samé chvály!
Meghan Markle, která od veřejnosti schytávala v podstatě jen samou kritiku za porušování královského protokolu, se nyní dočkala chvály. Ta se na ni snesla poté, co při představování svého synka světu předstoupila před fotografy v béžových šatech s páskem, který zdůrazňoval její poporodní bříško.
Vévodkyni obdivují především ostatní matky. „Konečně někdo z královské rodiny ukázal, jak vypadá tělo ženy po porodu. Meghan se za něj nestydí a dokonce vyšla i v lodičkách,“ píše nadšená komentující na zahraniční web. „Takhle to má vypadat! Mateřství je úžasná záležitost a Meghan Markle svým outfitem dokázala, že je na to, co její tělo v posledních dnech zvládlo, pyšná,“ píše další.
Co si o jejím outfitu myslíte vy? Jde o odvahu, nebo je Meghan zkrátka jen přirozená?
Otevřená zpověď Adely Vinczeové: Bolestná ztráta miminka a vymodlená adopce Maxe
Související články

Drsná hádka mezi Meghan a Harrym. Manželé vedou tichou domácnost

Nestoudné požadavky prince Harryho. Chce pro Meghan speciální zacházení, zbytek rodiny zuří

Meghan Markle na Epsteinově seznamu. Britská královská rodina prolomila mlčení

Meghan Markle na pokraji zhroucení: Drsné obvinění prince Harryho i těch nejbližších

































































