Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Meghan Markle se svěřila s děsivou historkou: Můj syn Archie málem uhořel!

Princ Harry a Meghan Markle.
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie
incident

Manželka britského prince Harryho (37) Meghan Markle (41) spustila svůj dlouho očekávaný podcast s názvem Archetypes (Archetypy). Ten je dostupný v podcastových aplikacích, jako je třeba Spotify. Prvním hostem Markle byla tenisová šampionka Serena Williams (40), která je dobrou kamarádkou Meghan. Mnohem víc než pokec o ženách a jejich ambicích, což bylo téma tohoto dílu, však zaujala historka Meghan o tom, jak vypukl v pokoji jejího syna Archieho požár. I přes tuto zkušenost musel královský pár pokračovat ve svém programu.

„Když jsme letěli na turné do Jižní Afriky, přistáli jsme s Archiem, byly mu tehdy tak čtyři a půl měsíce. Sotva jsme přistáli, museli jsme ho vysadit v obytné jednotce, ve které nás nechali bydlet,“ vyprávěla vévodkyně Meghan ve svém novém podcastu jménem Archetypes (Archetypy) tenistce Sereně Williams, která byla jejím prvním hostem, děsivou historku ze své cesty po Africe.

Nebyl tam žádný detektor kouře

Archie se měl připravovat ke šlofíku. Okamžitě jsme vyrazili na oficiální vystoupení ve městě zvaném Nyanga. Stála jsem na pařezu, promlouvala k ženám a dívkám, a když jsme byli hotoví, nasedli jsme do auta a řekli nám: ‚V rezidenci došlo k požáru.‘ Cože? ‚Došlo k požáru v dětském pokoji.‘ Cože?“ pokračovala Meghan v popisu hrůzné zkušenosti.

„Zatímco byla dole, topení v dětském pokoji začalo hořet. Nebyl tam žádný detektor kouře. Někdo dole v chodbě ucítil kouř, šel tam a uhasil to. Měl tam spát Archie,“ dodala Meghan.

Manželku prince Harryho vyvedlo z míry kromě samotného požáru především to, že musela následně pokračovat ve svých oficiálních povinnostech poté, co rodinu přesunuli do nového ubytování. Archieho navíc museli opět svěřit chůvě „Nezvládla bych to,“ řekla v podcastu Serena s tím, že by v takové situaci raději zůstala se svým dítětem.
Archiemu bylo podle serveru New Idea v době incidentu čtyři a půl měsíce. Většinu podcastu probírala Meghan se Serenou problémy související s tím, že jsou obě známé osobnosti a také to, jak veřejnost nahlíží na ambiciózní ženy.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy