Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Meghan Markle se podezřele zakulatila: Druhé dítě má porodit na Archieho narozeniny

+ Dalších 17 fotografií
Je těhotná?
Přezdívku továrna na děti si už vysloužila Kate Middleton (37), vyfoukne jí ho Meghan Markle (38)? Podle odborníků na královskou rodinu tomu vše nasvědčuje. Vévodkyně ze Sussexu je prý podruhé těhotná, a pokud se znalci nemýlí, přišla do požehnaného stavu pouze dva měsíce po porodu Archieho (je mu 5 měsíců).

Pro syna Meghan (38) a prince Harryho (35) by to znamenalo, že by se s bratříčkem nebo sestřičkou musel dělit o narozeniny. Vévodkyně má totiž rodit zase v květnu téměř na den přesně jako letos.

Časopis Woman's Day mluvil s člověkem z Buckinghamského paláce, podle nějž je druhé těhotenství Meghan hotová věc. Nepřímo ho prý potvrdil i Harry, když se na předávání cen WellChild Awards 2019 během projevu o dětech rozbrečel. Svědkové navíc vévodkyni viděli, jak si nezvykle často a něžně hladí bříško.

Bude rodit s Kate?

Za týden se navíc podezřele zakulatila, na středečním zahájení londýnské akce One World Summit se jí bříško vsedě pěkně rýsovalo. „Musí být minimálně ve třetím měsíci. To by znamenalo, že porodí zhruba na Archieho první narozeniny v květnu,“ prohlásil zdroj magazínu.

A možná se na porodním sále potká s Kate Middleton (37). Čtvrté těhotenství vévodkyně z Cambridge už bylo rovněž vyskloňováno ve všech pádech.

Mohlo by vás zajímat

Další články