Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Meghan Markle se pochlubila rostoucím pupíkem a snažila se napravit pokřivenou pověst!

Meghan Markle se pochlubila rostoucím pupíkem a snažila se napravit pokřivenou pověst!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 28 fotografií
těhotná vévodkyně
Meghan Markle (37) se v poslední době netěší u lidí příliš velké oblibě. Potom, co prosákly interní informace o tom, že zaměstnanci z jejího blízkého okolí dávají hromadně výpovědi kvůli vévodkyni, to s její oblíbeností nevypadá moc dobře. Možná si Meghan uvědomila, že má na své služebnictvo a ochranku příliš velké nároky a nyní se snaží ukazovat veřejnosti svoji vlídnější tvář.

Vévodkyně Meghan Markle (37) to nemá vůbec jednoduché. V současné době se hlavně soustředí na příchod svého prvního potomka a do toho se musí vypořádat se stále nižší oblíbeností u veřejnosti. Pravdou ale je, že si za to může prakticky sama.

Od jisté doby začalo prosakovat, že je Meghan příliš panovačná a její nároky na služebnictvo jsou příliš velké. Nejdříve to vzdala její osobní asistentka Melissa Touabti. Zaměstnanci si houfně stěžovali na to, že je vévodkyně nutí vstávat opravdu časně ráno a má na ně nesmyslné požadavky.

Před pár týdny dal po šestiměsíční pracovní zkušenosti výpověď další zaměstnanec královské rodiny, tentokrát šéfka ochranky. Od té chvíle to s oblíbeností budoucí prvorodičky nevypadá vůbec dobře.

Možná právě proto se Meghan s princem Harrym rozhodli, že navštíví centrum pomoci ženám na ulici a nastávající maminka tak ukáže veřejnosti i svoji vlídnou tvář.

Princ Harry a vévodkyně Meghan navštívili organizaci One25, charitu specializující se na pomoc ženám, aby se v St. Paul's vymanily z pouliční sexuální práce, závislostí a dalších životních problémů. Meghan se snažila působit mile, rozdávala úsměvy na všechny strany a pomáhala.

Ukázala také své rostoucí bříško, které se už začíná pořádně zakulacovat. Meghan to jako těhulce neskutečně sekne, tak snad ještě zapracuje na svém chování.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy