Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Meghan Markle se po Megxitu vrací na filmové plátno: Připomeňte si její nejlepší role

Meghan Markle se po Megxitu vrací na filmové plátno: Připomeňte si  její nejlepší role
Zdroj: youtube
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
Zpět na plátna
Jsou to více než tři roky, co Meghan Markle opustila svoji branži, aby se mohla věnovat královským povinnostem a lásce svého života princi Harrymu. Ovšem po narození syna začalo pár unavovat všechno, co obnáší být členem královské rodiny. Rozhodli se tedy pro Megxit. Když už skončily povinnosti a pár nemá odkud čerpat peníze, Meghan se vrací zpět do sedla. Objevila se v traileru pro nový film od Disneyho.

Meghan Markle to dala dohromady s britským princem Harrym a protože jejich vztah začal být vážný, herečka se musela vzdát téměř všeho, což zahrnovalo například instagramový účet nebo její kariéru. Stala se členkou britské královské rodiny a získala titul vévodkyně ze Sussexu.

Kralování pověsili na hřebík

Královský pár tvořený Meghan a Harrym se okamžitě stal ostře sledovaným. Papparazi na každém kroku, nespočet fanoušků a halda královských povinností. Meghan musela obětovat opravdu hodně, aby zapadla. Jenže nic netrvá navěky a i Meghan s Harrym začali být po nějakém čase ze všeho toho kolem unaveni. Po narození prvorozeného syna Archieho se pár rozhodl pověsit kralování na hřebík.

Byl oznámen Megxit a Harry s Meghan se vzdali všeho, co jim kralování přinášelo. Na jednu stranu se zbavili spousty povinností, na druhou stranu přišli o možnost čerpat peníze z královské pokladničky. Sami se ovšem rozhodli se osamostatnit, musejí tedy pro to něco dělat.

Zpět ve svém živlu

Jelikož se odtrhli od královské rodiny, Meghan se může vrátit zpět ke své kariéře. Dalo se předpokládat, že Meghan budeme opět vídat na filmových plátnech. A konečně je to tady. Po tolika letech se Meghan znovu objevila v nějakém tom traileru.

Studio Disney uveřejnilo upoutávku ke dvěma novým dokumentárním filmům a právě u jednoho z nich je Meghan vypravěčkou. Velký comeback vévodkyně ze Sussexu přijde se snímkem Elephant, v překladu slon. Dokumentární počin bude mít premiéru 3. dubna na kanále Disney+.

Podívejte se do fotogalerie na nejúspěšnější role Meghan Markle.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy