Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Meghan Markle se královského protokolu nedrží: Pravidla poruší i při porodu!

+ Dalších 68 fotografií
nedbalost
Dokonce i čerstvě narozených dětí se týká protokol, který britská královská rodina dodržuje. Výjimkou není ani nenarozené dítě Meghan Markle, která si ovšem, stejně jako ve všem ostatním, určuje pravidla sama. Ta, která jsou určena královským protokolem, jí zjevně nevyhovují.

Podle královského protokolu by se jako první měla o narození miminka dozvědět královna Alžběta II.. Ta sice bude mezi prvními, ale co je výjimkou je skutečnost, že veřejnost bude o miminku vědět až několik dní po jeho narození.

Vévodkyně Kate Middleton se jen pár hodin po porodu ukázala s princem Williamem a dětmi, zapózovala s úsměvem fotografům a prozradila, jak se novorozeně jmenuje. Meghan Markle a princ Harry mají ovšem zcela jiné plány.

Meghan se rozhodla, že o narození provorozeného potomka prince Harryho se veřejnost dozví až několik dní po porodu. Prý chce radostnou novinku nejdříve sdělit svým blízkým, se kterými chce tento výjimečný čas strávit v poklidu a bez pozornosti médií. Zvědaví lidé se tedy s děťátkem seznámí až v době, kdy mu bude několik dní.

Mohlo by vás zajímat

Další články