Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Meghan Markle se chystá sama do USA, ihned poté ji totiž čekají mateřské povinnosti! Meghan a Harry to už dál tajit nechtějí

Bude miminko?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 27 fotografií
Meghan Markle (36) se rozhodla letos odjet do USA za rodinou a přáteli, které kvůli povinnostem neviděla již dlouhou dobu. Od té doby, co se stala manželkou prince Harryho a vévodkyní ze Sussexu, se věnovala pouze povinnostem, které jsou úzce spojené s královskou rodinou. Po návštěvě USA se totiž stane matkou a na podobné výlety už nebude mít zřejmě tolik času!

Starší nevlastní sestra Meghan Markle, Samantha (53), se opět nelichotivě vyjadřuje na účet své sestry. „Čeho je moc, toho je příliš. Pokud náš otec zemře, je to kvůli tobě, Meg! “ Samantha si ve svých vyjádřeních rozhodně servítky nebere. Jen pár hodin po tomhle excesu nevlastní sestry na Twitteru vyšlo oficiální oznámení o soukromé cestě Meghan Markle do USA.

I když má s Harrym naplánovanou oficiální cestu do USA v roce 2019, vévodkyně chce ještě letos navštívit přátele, rodinu a blízké lidi, které neviděla již delší dobu. Zdroj britského webu Daily Mail tvrdí, že takhle činí i proto, že má v plánu se stát co nejdříve matkou.

Už v roce 2019 chce Meghan nejen počít, ale i porodit miminko. Podle všeho se zdá, že spekulace o širokých šatech z důvodu těhotenství nebudou tak nepravdivé. Do USA se společně s princem Harrym chystají na jaře 2019, a to zřejmě bude Meghan už v požehnaném stavu.

Související články

Další články