Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Meghan Markle se bojí i vlastního stínu: Kvůli sociálním sítím se neobejde bez ochranky!

Zdroj: instagram
+ Dalších 23 fotografií
vévodkyně
Jakkoliv se může zdát, že je vévodkyně Meghan (37) drsná, ukazuje se, že realita je jiná. Díky svému tajnému účtu na sociální síti se dočetla nepěkné věci o své osobě a kvůli tomu se bojí natolik, že nechce na veřejnost vycházet bez ochranky.

Ať už se v minulosti chovala Meghan ke svým podřízeným jakkoliv, ti začali z jejích služeb utíkat a ona by tak měla přehodnotit své chování. Především proto, že ji díky jejímu tajnému účtu přepadl strach o vlastní život a bez ochranky se nechce na veřejnosti vůbec ukázat. To je velký problém obzvláště teď, kdy vedoucí její osobní stráže dala po pouhých šesti měsících výpověď

Ačkoliv se Meghan Markle musela zbavit všech svých účtů na sociálních sítích, na Instagramu si založila tajný, aby mohla sledovat své nejbližší. Díky tomuto účtu se však dostala i k nepěkným informacím o své osobě a dočetla se, že je lidem mírně řečeno nesympatická. To ji dohnalo k takovému strachu, že se na veřejnosti nechce ukázat bez ochranky a bojí se o svůj život. Tajný účet na Instagramu pak zrušila především pro své dobro, hlavně v těhotenství by se totiž neměla vystavovat stresu.

Co bude vévodkyně dělat teď, když hlavní člen její ochranky odešel z jejích služeb, se dá jen těžko říct. Nezbývá než doufat, že se brzy najde někdo, kdo bude ochotný Meghan chránit na každém kroku.

Související články

Další články