Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

MEGHAN MARKLE PORODILA: Je to kluk! Tohle o něm zatím víme

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 40 fotografií
Je na světě!
Prožívá nejšťastnější den v životě! Vévodkyně Meghan (37) přivedla na svět prvního potomka. Je to kluk jako buk, váží něco přes 4 kilogramy. U porodu byl navzdory pravidlům protokolu i princ Harry (34), který musel zrušit pracovní cestu do Nizozemska. Radostnou novinu potvrdil Kensingtonský palác.

Meghan Markle (37) a princ Harry (34) mají prvního potomka a Velkou Británii čekají mohutné oslavy! Vévodkyně ze Sussexu začala rodit v brzkých ranních hodinách, na svět přivedla chlapečka.

„Jsme nadšeni, že můžeme oznámit, že královské výsosti vévoda a vévodkyně ze Sussexu přivítali své prvorozené dítě na svět brzy ráno 6. května 2019. Syn jejích výsostí váží 7 liber a 3 unce (asi 3,3 kila)," uvedl Kensingtonský palác na Instagramu.

„Vévodkyně a miminko jsou oba zdraví a dvojice děkuje členům veřejnosti za jejich nadšení a podporu během velmi zvláštního období v jejich životech. Další detaily v příštích dnech,“ stálo dál v radostném prohlášení.

Meghan porodila 5:26 ráno, u porodu byl i Harry. Na svého vnoučka se podle britských médií už přišla podívat i matka vévodkyně Doria Ragland (62).

Několik dní před opravdovým porodem se spekulovalo, že je miminko dávno na světě. Zároveň po kuloárech kolovaly domněnky, že se Meghan a Harrymu narodila holčička. Důkazem měla být růžová dečka, kterou svědek zahlédl v autě. Jak se teď ukázalo, dečku budou novopečení rodičové potřebovat modrou.

POROD MEGHAN MARKLE

12 TOP JMEN pro syna Meghan a Harryho: Bude se jmenovat po DĚDEČKOVI?

První slova Harryho po porodu Meghan: Jsem nesmírně hrdý, ten prcek je k zulíbání!

NEJOČEKÁVANĚJŠÍ MIMINKO ROKU: Vévodkyně Meghan Markle začala rodit!

Meghan a Harry už jsou rodiči? Sázkaři dokonce sdělili pohlaví miminka i čas porodu

Meghan Markle týden přenášela: Na lékaře kašle, vysněného porodu se nechtěla vzdát

Související články

Další články