Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Dlouhovláska Výměna manželek

Nejnovější kauzy

Meghan Markle poprvé v nápadně volných šatech: Snaží se zamaskovat těhotenské bříško?

Skrývá Meghan těhotenské bříško?
+ Dalších 55 fotografií
Je nejlepší kámoška královny Alžběty (92) a celé ostrovní království jí leží u nohou. Pouhý měsíc po svatbě s princem Harrym (33) teď ale pro Meghan Markle (36) možná přišla ještě radostnější novina. Vévodkyně ze Sussexu totiž poprvé vynesla volné šaty a všichni spekulují, zda jimi maskuje těhotenství!

Pouhý měsíc uplynul od svatby Meghan Markleprincem Harrym a z vévodkyně ze Sussexu je světová hvězda číslo jedna. Dokonce taková, že když vyrazí na veselku někoho jiného, povede se jí naprosto zastínit nevěstu.

Stalo se to i tento víkend na svatbě Celie McCorquodale, neteře Lady Diany (†36). Meghan přišla v modrobílých šatech od Oscara de la Renty. Stály v přepočtu 120 tisíc korun a investice se vrátila. Vévodkyně uchvátila všechny přítomné.

Zároveň však roztočila kolo spekulací, protože vůbec poprvé na sobě měla šaty volné, nikoliv upnuté. Všechny tak logicky zajímá, zda se za nimi skrývá rostoucí těhotenské bříško. O tom, že by Meghan a Harry mohli čekat královského potomka, se ostatně mluvilo ještě před svatbou.

Mohlo by vás zajímat

Další články