Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Meghan Markle poprvé po Megxitu v Británii: Lidem přijde podlé, co zas vyvedli královně

Meghan Markle poprvé po Megxitu v Británii: Lidem přijde podlé, co zas vyvedli královně
Zdroj: profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
Meghan a Harry
Po definitivním Megxitu se Meghan Markle (38) s princem Harrym (35) poprvé vrátila do Velké Británie. Na udílení cen Endeavour Fund Awards Meghan vynesla krásné tyrkysové šaty, ve kterých na sebe strhla veškerou pozornost.

Meghan Markle po boku svého manžela prince Harryho poprvé od Megxitu zavítala do Spojeného království. Než však odejdou ze služeb a zbaví se veškerých královských povinností, přislíbili, že se zúčastní ještě tří akcí.

Proč se vrátili?

Jedna ze tří naplánovaných akcí se konala ve čtvrtek. Pár společně vyrazil na udílení cen Endeavour Fund Awards, což se zaměřuje na oslavu úspěchů zraněných a nemocných, kteří se účastnili velkých sportovních akcí. Událost se konala v londýnském Mansion House.

Meghan zářila

Vévodkyně na sebe opět strhla pozornost všech přítomných. Oblékla tyrkysové šaty z dílny Victorie Beckham, které v přepočtu vyjdou na zhruba 28 tisíc korun. V šatech, které doplnila kabelkou značky Stella McCartney, naprosto zářila.

Princ Harry se rozhodl s manželkou ladit a dorazil v tmavě modrém obleku. Pár budil dojem naprosté dokonalosti. Podívejte se do fotogalerie, jak jim to slušelo.

Archie zůstal v Kanadě

Rodinka ovšem do Velké Británie nepřiletěla v kompletní sestavě. Manželé nechali synka Archieho v Kanadě, kde se o něj aktuálně stará chůva a Meghanina dobrá kamarádka Jessica Mulroney.

Královští fanoušci si ťukají na čelo. Podle nich je to totiž vůči celé královské rodině pěkně podlé. Veřejnost upozorňuje na vysoký věk jak královny Alžběty II. (93), tak prince Philipa (98). Jsou totiž už v letech, kdy se může kdykoliv něco zvrtnout. Proto pokud je možnost, měli by Archieho vozit co nejčastěji, aby s ním i královna s manželem mohli trávit čas.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy