Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Meghan Markle opět vymýšlí a porušuje rodinné tradice: Rodit bude na mimořádném místě

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 17 fotografií
porod meghan
V posledních měsících se neřeší nic jiného než porod Meghan Markle (37). Už v minulosti se mluvilo o tom, zda si vévodkyně ze Sussexu příliš nevymýšlí a neklade nejenom na své služebnictvo velké nároky. Nyní přišla s dalším překvapením. Zdroj blízký rodině už ví, kde Meghan bude rodit a je to vcelku překvapivé místo.

Švagrová Meghan Markle (37) Kate Middleton třikrát rodila v porodnici Svaté Mary v Paddingtonu na západě Londýna. Dalo by se říct, že rodit v tamní nemocnici je už taková královská tradice. Jenomže poté přišla Meghan a rozhodla, že chce rodit úplně v jiné porodnici.

Podle zdroje blízkého královské rodině si Meghan opět postavila hlavu a rozhodla se, že rodit bude tam, kde bude chtít ona. Už v předchozích měsících se hovořilo o tom, zda si Meghan příliš nevyskakuje.

Podle již zmíněného zdroje by vévodkyně měla rodit v nemocnici Frimley Park v Surrey. Daily Mail informuje o tom, že královské miminko by se mělo narodit zhruba na jaře. Meghan už dlouhodobě bilancuje na hranici popularity a neoblíbenosti u lidí.

Tak uvidíme, jestli tohle bylo to správné rozhodnutí. Na druhou stranu, je to věc vévodkyně, kde bude rodit.

Související články

Další články