Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Meghan Markle o porodu: Prozradila termín a možné jméno pro holčičku!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 21 fotografií
Kluk nebo holka?
Meghan Markle (37) se na jaře poprvé stane maminkou. Nedopatřením prozradila jméno, které by se jí možná líbilo pro holčičku, a také termín. Kupodivu se jedná o zcela jiné jméno, než tipují sázkové kanceláře. Princ Harry (34) s vévodkyní prozatím netuší, zda se jim narodí chlapeček nebo holčička. Jaká jména jsou tedy v sázce?

Není tajemstvím, že Meghan Markle (37) si s obtížemi zvykala na všechna královská pravidla a nařízení, která musí dodržovat. I přesto, že se snaží, jí sem tam něco uklouzne. Jako například na nedávné akci v Birkenheadu, kde byla se svým manželem princem Harrym.

Všichni fanoušci Meghan chtěli vědět, zda se manželům narodí holčička nebo chlapeček a jaká jména jsou ve hře. Vévodkyně nejdříve prozradila, že miminko by se mělo narodit v dubnu.

Poté se podle portálu The Sun dala do řeči se sedmiletou Meghan Redford. „Zeptala jsem se jí, jestli by holčičku pojmenovala Amy. Ona odpověděla: To je opravdu hezké jméno, líbí se mi, budeme o tom přemýšlet.“

Sázkaři jsou ale jiného názoru. Podle nich by se holčička měla jmenovat Victoria, Diana nebo Alice a kluk Phillip, Albert nebo Arthur. Tak uvidíme, jaké jméno nakonec zvítězí. Někteří jsou přesvědčeni o tom, že Meghan s výběrem jména skutečně překvapí.

Související články

Další články