Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Oktagon 58 Survivor 2024 - aktuálně

Zhrzená Meghan dala králi košem kvůli jedinému dopisu. Odpověď Karla III. nedokázala vydýchat

Karel III. má pro Meghan přezdívku.
Zdroj: koláž eXtra.cz/profimedia
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie
britská královská rodina

Meghan Markle měla odmítnout pozvání na korunovaci krále Karla III. kvůli tomu, že se jí nelíbilo, jak zareagoval na její dopis. V něm se podle listu Daily Mirror snažila řešit údajný rasismus v královském paláci, ale Karlova odpověď ji popudila. Harry se tedy na korunovaci vydal sám a už jen za pár hodin se zase vracel zpět do USA.

Meghan Markle údajně odmítla pozvání na korunovaci poté, co shledala odpověď krále Karla III. na její dopis jako „neuspokojivou“, ačkoli navenek nedala najevo žádné pobouření.

Meghan rozčílila otázka na barvu kůže jejího dítěte

Vše se podle listu Daily Mirror mělo týkat rozhovoru se slavnou moderátorkou Oprah Winfrey z roku 2021, ve kterém Meghan a Harry vznesli několik vážných obvinění proti královské rodině, což vyvolalo globální kontroverzi. Mezi nimi bylo tvrzení, že někdo z rodiny vyjádřil obavy o barvu kůže jejich dítěte.

Meghan měla o této záležitosti napsat Karlovi, tehdejšímu princi z Walesu, a odhalila identitu osoby, která tuto poznámku vyslovila. Meghan však neuspokojila Karlova odpověď a to přispělo k jejímu rozhodnutí odmítnout účast na korunovaci. Harry se tedy na akci vydal sám a jen o pár hodin později odletěl zpět do USA.

Karel u ní podle zdrojů z okolí Meghan „vyvolával obavy z nevědomé zaujatosti“. Zatímco většina královské rodiny o těchto otázkách do značné míry mlčela, princ William se vyjádřil, že „nejsou rasistická rodina“.

Kontroverzní rozhovor s Oprah byl odvysílán rok poté, co Harry a Meghan odstoupili od královských povinností, jako důvod uvedli různé vnitřní rodinné konflikty. Meghan vyjádřila nespokojenost s nevyřešenými stížnostmi na šikanu a uvedla značný stres, který kvůli jejím královským povinnostem ohrozil její duševní zdraví.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy