Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Meghan Markle má zásnubní šaty za pořádný ranec. Kolik asi budou stát ty svatební?

Oficiální zásnubní fotografie (vlevo) a jeden z návrhů svatebních šatů
(vpravo).
Zdroj: profimedia
+ Dalších 16 fotografií
Datum svatby Prince Harryho (33) a Meghan Markle (36) je sice až 19. května, ale pár s přípravami tedy rozhodně neotálí. Snoubenci se dokonce pyšní i oficiálními zásnubními fotografiemi, kde má Harryho vyvolená na sobě tmavé šaty se zlatými ornamenty za pořádný ranec. Šaty stály v přepočtu 1,7 milionu korun. Na kolik potom asi vyjdou samotné svatební šaty?

Královská svatba bude událost jako žádná jiná a podle toho vypadají i přípravy. Známe datum a víme, jak vypadají oficiální zásnubní fotografie. Dokonce již existují i první skici svatebních šatů. Hned tři odevzdala na žádost Buckinghamského paláce izraelská návrhářka Inbal Dror. Dvoje šaty mají střih à la mořská panna. Třetí představují tradiční střih do áčka.

Rodačka z Tel Avivu, Inbal Dror, šila svatební šaty pro takové hvězdy jako je Beyoncé (36) nebo Naomi Watts (49). Normální smrtelnice si od ní šaty asi jen tak nezakoupí. Základní ceny běžných šatů začínají na 175 000. Odhadnout tak cenu Meghaniných (36) svatebních šatů můžeme jen těžko. Harrymu ale přejeme, aby slintal blahem, jak to jeho kočičce bude slušet.

Na zásnubních fotografiích, které obletěly celý svět, měla nejznámější snoubenka šaty v přepočtu za 1,7 milionu korun od značky Ralph & Russo, která má dlouholetou britskou tradici. Zdá se, že americká herečka bere svou roli vážně.

Související články

Další články