Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Meghan Markle je vzteky bez sebe: Na Harryho narozeniny ji královská rodina ponížila

Meghan Markle je vzteky bez sebe: Na Harryho narozeniny ji královská rodina ponížila
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
přání
Meghan Markle musí opět pořádně zuřit. Princ Harry totiž oslavil 36. narozeniny, ovšem na přání od rodiny se objevila fotografie, na které je jen Kate Middleton, princ William a vévoda z Cambridge. Meghan na snímku chybí. Někteří fanoušci královské rodiny si myslí, že ji na přání nepřidali záměrně.

Princ Harry oslavil 36. narozeniny. Členové královské rodiny na jeho počest sdíleli na sociálních sítích přání, ke kterým přiložili různé rodinné fotografie. Jenže na žádné z fotek není Harryho žena Meghan Markle

Vévodovi ze Sussexu popřál jak vévoda s vévodkyní z Cambridge, tak princ Charles s manželkou Camillou, ale i královna Alžběta II. Všichni ale nějak zapomněli na fotografie s Meghan. Královští fanoušci mají jasno. Meghan na fotografiích chybí schválně.

"Musely existovat stovky fotografií, které jste si mohli vybrat, ale rozhodli jste se zveřejnit jednu s Harrym, Williamem a Kate. Jsem si jistý, že jste Meghan nezahrnuli úmyslně," napsal jeden z uživatelů sociální sítě.

Na druhou stranu někteří chápou, proč na fotografii Meghan chybí. "Všichni kritizujete, že Meghan Markle není na fotografii. Jenže Meghan nechtěla být součástí rodiny. Má svou slávu a bohatství, které sobecky chtěla. Proč by tedy měla být na fotografii?" vysvětlil další z komentujících.

Harryho narozeniny

Harry společně se svou manželkou a synkem Archiem oslaví narozeniny v kalifornské Santa Barbaře, kde žijí. Zatím nejsou zprávy o tom, že by se Harry chystal do Spojeného království oslavit narozeniny i se zbytkem rodiny.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy