Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Meghan Markle je vzteky bez sebe: Na Harryho narozeniny ji královská rodina ponížila

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
přání
Meghan Markle musí opět pořádně zuřit. Princ Harry totiž oslavil 36. narozeniny, ovšem na přání od rodiny se objevila fotografie, na které je jen Kate Middleton, princ William a vévoda z Cambridge. Meghan na snímku chybí. Někteří fanoušci královské rodiny si myslí, že ji na přání nepřidali záměrně.

Princ Harry oslavil 36. narozeniny. Členové královské rodiny na jeho počest sdíleli na sociálních sítích přání, ke kterým přiložili různé rodinné fotografie. Jenže na žádné z fotek není Harryho žena Meghan Markle.

Vévodovi ze Sussexu popřál jak vévodavévodkyní z Cambridge, tak princ Charles s manželkou Camillou, ale i královna Alžběta II. Všichni ale nějak zapomněli na fotografie s Meghan. Královští fanoušci mají jasno. Meghan na fotografiích chybí schválně.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Wishing a very happy birthday to Prince Harry today! 🎂🎈

Příspěvek sdílený Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal)

„Musely existovat stovky fotografií, které jste si mohli vybrat, ale rozhodli jste se zveřejnit jednu s Harrym, Williamem a Kate. Jsem si jistý, že jste Meghan nezahrnuli úmyslně,“ napsal jeden z uživatelů sociální sítě.

Na druhou stranu někteří chápou, proč na fotografii Meghan chybí. „Všichni kritizujete, že Meghan Markle není na fotografii. Jenže Meghan nechtěla být součástí rodiny. Má svou slávu a bohatství, které sobecky chtěla. Proč by tedy měla být na fotografii?“ vysvětlil další z komentujících.

Harryho narozeniny

Harry společně se svou manželkou a synkem Archiem oslaví narozeniny v kalifornské Santa Barbaře, kde žijí. Zatím nejsou zprávy o tom, že by se Harry chystal do Spojeného království oslavit narozeniny i se zbytkem rodiny.

Související články

Další články