Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Meghan Markle je vtělená velkorysost: Kvůli princi Philipovi se nabídla zakopat válečnou sekeru

Meghan Markle je vtělená velkorysost: Kvůli princi Philipovi se nabídla zakopat válečnou sekeru
Zdroj: Profimedia
Meghan Markle

Anglií stále cloumá skandální výpověď prince Harryho a jeho ženy Meghan Markle. Ostře sledovaný pár svými tvrzeními v rozhovoru s Oprah Winfrey namíchl nejen královskou rodinu, ale i britskou veřejnost. Vše se navíc v posledních dnech vyhrotilo tím, že se Meghan ani nezúčastní pohřbu prince Philipa. Nyní se ale zdá, že by emoce mohly utichnout. Americká herečka totiž údajně chce zakopat válečnou sekeru.

Britská veřejnost už dlouho nezažila takový skandál, jaký nedávno odpálil princ Harry s manželkou Meghan Markle v rozhovoru pro americkou stanici CBS. Herečka slavné moderátorce Oprah Winfrey řekla, že ji královská rodina šikanovala, a dokonce naznačila, že se ze strany Harryho rodiny dočkala i rasismu. Rozhovor ihned obletěl celý svět a na platformě YouTube se zařadil mezi nejsledovanější videa.

Harry se pohřbu zúčastní

Královská rodina byla z tvrzení v šoku, stejně tak i britská veřejnost, která se postavila za své monarchy. V poslední době se tak v Anglii neřešilo prakticky nic jiného. To se nezměnilo, ani když minulý týden zemřel v 99 letech princ Philip.

Média i veřejnost totiž začaly řešit, zda se princ Harry se svou manželkou vypraví ze svého sídla v Americe na pohřeb zesnulého manžela královny Alžběty. Jak se nakonec ukázalo, Harry se pohřbu zúčastní. Naopak Meghan zůstala v Americe. Nejprve to odůvodnila tím, že nemůže létat kvůli těhotenství, pak ale přiznala, že nechtěla být v centru pozornosti.

Meghan zasáhla Philipova smrt

Zájem veřejnosti ale stejně vzbudila, protože Meghanin blízký přítel pro britský deník Daily Mail prozradil, že americká herečka je ochotna královské rodině odpustit. „Meghan říkala, že v těchto těžkých časech by rodina měla stát bok po boku a měla by zahodit neshody a rozepře,“ uvedl nejmenovaný zdroj pro britský deník.

K ochotě smířit se s královskou rodinou ji údajně přiměla Philipova smrt. „Říkala, že je to něco, co by si přál i princ Philip. A že ona chce rodině odpustit a posunout se dál,“ dodal zdroj. Je ale pravděpodobné, že na úplné smíření přesto nedojde; křivda, které se Harry s Meghan dopustili, je totiž pro Brity obrovská.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy