Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Meghan Markle je obětí šikany, královská rodina ji musí víc chránit, tvrdí expert

+ Dalších 8 fotografií
slova odborníka
Vévodkyně Meghan Markle (38) byla ještě před pár lety jen obyčejnou americkou herečkou, která nemusela dodržovat žádná pravidla a na sociálních sítích si občas pouštěla pusu na špacír. Pak se ale zamilovala do prince Harryho (34) a jejím absolutně svobodným dnům byl konec. Temperamentní Meghan je však nezkrotná a ne všechna pravidla, která musí jako členka královské rodiny dodržovat, si pořádně vštípila. Kvůli tomu se však stala terčem kritiky nejen obyvatel Anglie, ale lidí po celém světě. Ti podle PR experta Toma Bourleta tvoří na sociálních sítích skupiny, které vévodkyni doslova šikanují.

Meghan Markle se už jen krátce po oznámení vztahu s princem Harrym stala osobou, jejíž každý krok byl pečlivě sledován a hodnocen nejen všemožnými odborníky, ale i obyčejným lidem. Jakmile si Harryho vzala, stala se nejnenáviděnější členkou královské rodiny. PR expert Tom Bourlet tvrdí, že nenávist, která se na ni snáší, na ni může mít negativní vliv především teď, když se stala matkou.

Lidé na sociálních sítích podle Bourleta utváří skupiny, které Meghan záměrně šikanují. Lidé v těchto skupinách prý dokáží překroutit vše, co vévodkyně udělá a pouští se dokonce i do toho, jakou je matkou. Právě z této pozice by ji měl dle slov experta palác bránit a ukázat ji jakožto matku v dobrém světle. To by znamenalo i to, že by se Meghan musela na veřejnosti častěji objevovat se synem Archiem při běžných činnostech, například při procházkách s kočárkem, aby zdokonalovala obraz, který poskytuje veřejnosti.

Naposledy se na Meghan velká vlna kritiky snesla poté, co se na sociálních sítích objevily snímky z první společenské akce, kam přišla i se synem Archiem. Lidem se nelíbilo, jakým způsobem chlapečka drží. Fotky rozproudily diskuze dokonce i mezi českými uživateli sociálních sítí, z nichž někteří tvrdili, že Meghan svému synovi ničí zdraví.

Bourlet tvrdí, že ačkoliv je vévodkyně zatím poněkud nezkušená, je třeba ji jako bývalou herečku brát s rezervou a nevyčítat jí každý krok, který udělá. Byla totiž zvyklá se projevovat zcela svobodně a dodržování královského protokolu jí proto stále dělá problémy. Zda začne královská rodina Meghan Markle více chránit je otázkou, Tom Bourlet to ale důrazně doporučuje.

Mohlo by vás zajímat

Další články