Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Meghan Markle jako okouzlující mrcha: Její manýry vyhnaly dalšího zaměstnance!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 23 fotografií
už dost!
Meghan Markle (37) začíná být pěkně nesnesitelná. Spousta lidí o jejím chování spekuluje na sociálních sítích. Nahrává jim další fakt, a to ten, že po šestiměsíční pracovní zkušenosti dává výpověď další zaměstnanec královské rodiny, a tentokrát šéfka ochranky. Opravdu je vévodkyně tak nesnesitelná?

Královské služebnictvo má už plné zuby nesnesitelné Meghan Markle (37). Potom, co odešlo již několik členů, protože vévodkyně na ně měla nepřiměřené požadavky a nutila je vstávat v brzkých ranních hodinách, přichází další rána.

Ani ne po půl roce opouští Meghan šéfka ochranky. Přitom to není tak dlouho, co dala výpověď i asistentka vévodkyně Melissa Touabti. Mezi lidmi se začíná šuškat, že tohle nebude jen tak.

Meghan se před pár dny ukázala na veřejnosti s princem Harrym a rostoucím bříškem. Musíme uznat, že jí těhotenství neskutečně prospívá a Meghan vypadala opravdu dokonale. Na fotkách se tváří doslova jako andílek a nikdo by netipoval, že se za takovým rozkošným obličejem možná může skrývat pořádně pedantská potvora.

Podle britských médií šéfka ochranky požádala o uvolnění ze služby. Přitom všichni mluví o tom, že to byla velmi schopná a rázná žena, která se jen tak něčeho nezalekla. I v tomhle případě se najdou ale lidé, kteří stále stojí za Meghan.

"Na rozdíl od někoho, kdo se narodil v královské rodině, to může být pro ni velmi stresující. I když byla Meghan známou herečkou, stále měla svobodu v tom smyslu, že se mohla volně pohybovat,“ řekl zdroj obeznámený se situací pro Fox News.

„Avšak v úloze, kterou reprezentuje teď, to prostě nejde. Všude, kam se pohne, musí být přítomna ochranka, což je pro ni velká zátěž,“ dodává s tím, že Meghan si musí zvykat na úplně jiný styl života.

Související články

Další články