Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Meghan Markle se ztrácí před očima. Vévodkyně je kost a kůže, ničí ji skandály kolem královské rodiny

Meghan Markle se ztrácí před očima. Vévodkyně je kost a kůže, ničí ji skandály kolem královské rodiny
Zdroj: Koláž eXtra/ profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
VYHUBLOST

Meghan Markle je skoro kost a kůže. Fotografové ji zachytili v Los Angeles zrovna v době nejnovějších obvinění z rasistických poznámek královské rodiny a vyškrtnutí ze seznamu hostů na nadcházející svatbě Hugha Grosvenora. Zdá se, že na Meghan se zřejmě podepisují všechny skandály a je to na ní poznat.

Na Meghan Markle je toho nyní opravdu hodně a je už i viditelné, že se to podepisuje na jejím zdraví. Nedávné skandály a situace, ve kterých se vévodkyně ze Sussexu ocitla, jí dávají zabrat a zřejmě až tak, že kráska z nervů rapidně hubne. Fotografové ji totiž zachytili v Los Angeles v černých sportovních legínách, kde vynikla její velmi drobná postava a až nezdravě hubené nožky.

Jeden skandál za druhým

Meghan zachytili fotografové v době, kdy se probírá skandál s nejnovějšími obviněními z rasistických poznámek královské rodiny, které zveřejnil spisovatel Omid Scobie ve své knize s názvem „Endgame“. Jak jsme již psali, řeč je o soukromých dopisech mezi Meghan a králem Karlem III., ve kterých padají otázky na barvu pleti hereččina syna Archieho, a to ještě před jeho narozením.


Zdá se, že kniha vedla i k vyloučení dvojice z nadcházející svatby Hugha Grosvenora, vévody z Westminsteru, celoživotního přítele prince Harryho a kmotra jeho syna Archieho. Hugh Grosvenor pozval na svou nadcházející svatbu krále Karla III., královnu Camillu a prince a princeznu z Walesu. Nepozval ovšem Harryho ani Meghan, pravděpodobně s cílem vyhnout se rodinným střetům na veselce, jak uvádí portál The Times.

Vánoce bez královské rodiny

Manželský pár navíc nejspíš bude trávit vánoční svátky sám, protože dvojice nebyla pozvána na Vánoce do Londýna. Nepřítomnost Harryho a Meghan u společného vánočního stromku si údajně nepřejí mnozí členové královské rodiny včetně prince Williama.

Jak se podepsala situace na Meghan Markle, na to se můžete podívat v galerii.

Lucie Borhyová terčem nebezpečného stalkingu. Neodbytný fanoušek překročil všechny hranice

Související články

Další články

Nejnovější kauzy