Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Meghan Markle chce prorazit v Hollywoodu: Zařiď mi roli superhrdinky, nařídila agentce

Zdroj: Showpix.cz
+ Další 4 fotografie
herectví
Meghan Markle (38) a princ Harry (35) budou už zanedlouho oficiálně zbaveni královských povinností. Manželé ze Sussexu už před několika týdny prozradili, že si na živobytí hodlají vydělávat sami. Jen málokoho překvapí, že se Meghan hodlá vrátit k herectví, kterého se musela kvůli sňatku s princem vzdát. Své agentce nyní podle britského deníku Daily Mail nařídila, aby jí sehnala roli superhrdinky.

Ještě než vůbec bylo jasné, že se Meghan Markle a princ Harry budou moci vzdát královských povinností, vévodkyně měla domluvenou práci pro studio Disney Její honorář za nadabování dokumentu sice poputuje na konto charitativní organizace, i tak ale tento krok jasně napovídal, kam se hodlá Meghan nadále ubírat.

Meghan, Harry i Archie se přestěhovali do Kanady, kde hodlají začít nový život a také si na něj chtějí sami vydělávat. Své agentce Markle řekla, že je ochotná vyjednávat o velkých hereckých nabídkách z jakýchkoliv studií. Údajně si je dokonce vědoma toho, že se to veřejnosti nebude líbit, je jí to ale jedno.

Pokud po něčem Meghan nyní skutečně touží, je to role superhrdinky. Ať už by jen dabovala animovanou postavu, či se do ní sama převtělila. Tuto roli jí má zajistit její agentka, která se kvůli ní má spojit s největšími hollywoodskými studii - vévodkyně prý počítá s tím, že o ni bude zájem.

Velké peníze

Princ Harry a jeho žena si rozhodně nemusí dělat starosti o to, že by si na živobytí nevydělali. Kromě Meghanina návratu k herecké kariéře totiž páru přišla i nabídka na sepsání knihy, pokud ji přijmou, může jim na konto přistát 49 milionů liber, v přepočtu 1 450 235 249 korun. Nabídek ale Meghan a Harry údajně dostali mnohem víc, včetně možnosti pracovat pro Netflix

Související články

Další články