Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Meghan Markle a princ Harry ukázali syna: Je to krásný chlapeček s roztomilým nosánkem!

Zdroj: Reprofoto
+ Dalších 37 fotografií
královské miminko
Na tento den se připravoval celý svět. Vévodkyně Meghan Markle (37) a princ Harry (34) se v pondělí ráno stali rodiči a oznámili, že se jim narodil chlapeček. Jeho vzhled zůstával až do dneška tajemstvím. Nyní ale synka ukázali světu a je to nádherný chlapeček s krásným maličkým nosánkem.

O porodu Meghan Markle, manželky prince Harryho, kolovala světem velká spousta spekulací. Těm sám královský pár učinil přítrž v pondělí, kdy na svém Instagramu zveřejnil informaci, že Meghan porodila chlapečka. Ačkoliv se pak princ Harry sám přišel vyjádřit pro britská média, neprozrazoval žádné detaily a řekl, že vše o děťátku se veřejnost dozví v následujících dnech.

Ačkoliv se na veřejnost proneslo, že Meghan údajně chtěla svého syna ukázat až na obálce populárního magazínu Vogue, ukázalo se, že opak je pravdou. Královský pár se miminkem pochlubil už dnes, tedy dva dny po jeho narození. Chlapeček je skutečně krásný – není se čemu divit, jeho maminka je nádherná míšenka a tatínek zrzavý elegán.

Lidé také dlouho spekulovali nad tím, s jakou barvou pleti se chlapeček narodí. Díky africkým genům Meghan bylo velmi pravděpodobné, že chlapeček bude mít snědou kůži. Zdá se ale, že tomu tak nakonec není, ale i kdyby ano, Britové by ho přivítali s otevřenou náručí. Podle experta na královskou rodinu Jindřicha Forejta jde totiž o národ, který barvu pleti neřeší.

Meghan se nechala slyšet, že je šťastná, protože má ve svém životě 2 nejúžasnější muže na světě. S Harrym se prý stále snaží přijít na to, po kom je jejich miminko tak neuvěřitelně klidné. Královský pár prozatím ovšem neprozradil jméno chlapečka, na které si zřejmě budeme muset ještě počkat.

Související články

Další články