Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Meghan Markle a princ Harry si pořídili luxusní sídlo: Vinárna, herna, dětské hřiště i kino!

Meghan Markle a princ Harry si pořídili luxusní sídlo: Vinárna, herna, dětské hřiště i kino!
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
Luxus
Princ Harry a Meghan Markle si pořídili nové bydlení. Nyní bude královský pár žít v Santa Barbaře v Kalifornii. Luxusní sídlo, kde se nachází kino nebo třeba i vinárna, je vyšlo na téměř 15 milionů dolarů, což je v přepočtu zhruba 330 milionů korun.

Po dlouhém rozhodování si Meghan Markle s princem Harrym konečně vybrali. Našli ideální místo pro život, kde chtějí vychovávat svého maličkého synka Archieho Nějakou dobu teď královský pár pobýval v Los Angeles Jenže tam byli jen přechodně a rozhodně neměli v plánu se tam usadit.

Nové luxusní sídlo

A jak se zdá, konečně našli to pravé ořechové. Koupili si luxusní sídlo v Santa Barbaře v Kalifornii, kde plánují zapustit kořeny. Dům je vyšel na 14,6 milionu dolarů, tedy v přepočtu na zhruba 322 milionů korun. Kolují zvěsti, že si pár půjčil peníze na dům od prince Charlese To ovšem zdroj z blízkého okolí podle PageSix popírá.

V novém útočišti Meghan a Harry pobývají už šest týdnů. Ohromný dům disponuje devíti ložnicemi a šestnácti koupelnami. Uvnitř domu se mimo jiné nachází kompletně vybavená tělocvična, kino, lázně, knihovna, kancelář, velký vinný sklep, moderní kuchyň, lázně, ale třeba i herna vybavená jukeboxem nebo kulečníkem.

Výhled na oceán

Zahradu pak lemují růže nebo staleté olivovníky. Krom toho je zahrada vybavena obrovským bazénem, tenisovým kurtem, garáží pro pět aut, čajovnou, ale také rozsáhlým dětským hřištěm, které je ideální pro jejich synka Archieho. K dispozici je pak také dvoulůžkový dům pro hosty, který bude ideální třeba pro Meghaninu matka Doriu

Meghan a Harry se mohou navíc těšit z úžasných panoramatických výhledů na oceán a hory. Jak nové přepychové sídlo vypadá, se podívejte do fotogalerie.

LA pro ně bylo příliš rušné a měli tam málo soukromí. To se o domu v Santa Barbaře říci nedá. Tam budou mít soukromí a klidu až až. V jejich těsné blízkosti žije například Oprah Winfrey, Ellen DeGeneres, Rob Lowe, George Lucas nebo také herečka Gwyneth Paltrow

Související články

Další články

Nejnovější kauzy