Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Meghan Markle a princ Harry po čase ve společnosti: Strnulé umělé úsměvy a vyjukané pohledy

Princ Harry a Meghan Markle na premiéře filmu 'Bob Marley: One Love' v Kingstonu.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 17 fotografií
Překvapivá účast

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu se objevili na premiéře filmu Bob Marley: One Love. Princ Harry a jeho žena Meghan Markle všechny přítomné překvapili, když dorazili, protože nebyli očekáváni. Podle informací webu Mirror se drželi za ruce, ovšem jejich úsměvy působily roboticky a jakoby bez života.

Princ Harry se se svou ženou Meghan Markle nečekaně objevil na premiéře nového snímku Bob Marley: One Love, která se uskutečnila na Jamajce, odkud hudebník Bob Marley pocházel.

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu dorazili ruku v ruce do Kingstonu a na červeném koberci rozdávali úsměvy na všechny strany, jak upozornil web Mirror. Meghan na sobě měla černé šaty bez ramínek s objemnou sukní od Caroliny Herrery a vlasy sčesané do drdolu. Harry oblékl černý oblek s rozhalenkou.

Zdravotní komplikace

Na veřejnosti se pár objevil po delší době. Na předávání cen Living Legends of Aviation v Beverly Hills dorazil princ Harry sám bez Meghan. Ta se neobjevila ani na předávání cen Zlatý glóbus.

Na veřejnosti se pár objevil v době, kdy královská rodina prochází řadou zdravotních krizí. Král Karel III. podstoupil operaci zvětšené prostaty, jak upozornil web BBC, a vévodkyně Kate se taktéž nachází v nemocnici specializované na onkologická onemocnění kvůli plánované operaci. Co přesně jí je, to královská rodina nespecifikovala. Ví se jen, že měla podstoupit jistou operaci břicha a o rakovinu se nejedná.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy