Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Meghan Markle (37) opět rozlítila davy: Čím naštvala fanoušky tentokrát?

Zdroj: Instagram
+ Další 4 fotografie
vévodkyně
Speciální zářijové vydání britského časopisu Vogue odtajnilo titulní stránku. Jako hostující editorka byla přizvána Meghan Markle (37) a vybrala 15 inspirujících žen. Už za to ale sklízí kritiku, protože některým fanouškům se nelíbí, že tam vévodkyně ze Sussexu nezařadila královnu Alžbětu II.

Prestižní britský magazín Vogue odhalil fanouškům titulní stranu pro speciální zářijové vydání. Na obálce se objevilo 15 žen, jež vybrala Meghan Markle (37). Ta byla hlavním šéfredaktorem Edwardem Enninfulem oslovena, zdali by se chtěla objevit na obálce. Vévodkyně ze Sussexu tuto lákavou nabídku odmítla, protože jí to přišlo vychloubačné. To i přesto, že se ve speciálním zářijovém vydání objevila také Kate Middleton, ale i princezna Diana

Namísto toho, aby titulní stranu zdobila ona sama, rozhodla se vybrat 15 inspirativních žen. Na titulní stránce je 16 okének a to prázdné má podobu zrcadla a je tam proto, aby si čtenáři dosadili sebe a svůj život změnili k lepšímu. Mezi 15 vybranými jsou například herečky Jane Fonda (81) a Salma Hayek (52) nebo nejmladší nominantka na Nobelovu cenu Greta Thunberg (16).

Meghan ovšem za svůj výběr už schytává kritiku. Některým se prostě nikdy nezavděčí. Fanoušci jí ihned vyčetli, že do výběru vůbec nezařadila královnu Alžbětu II. Naprosto tím všechny rozčílila, protože podle kritiků by pro ni měla být královna na prvním místě.

Související články

Další články