Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

MEGHAN MÁ SMŮLU: Královna jí zakázala nosit královské klenoty, Kate ale může

+ Dalších 21 fotografií
Smolík
Vévodkyně Meghan Markle (37) má smůlu. Královna jí totiž zakázala nosit některé královské klenoty. Chce udržet rodinnou hierarchii.

Princ Harry (34) bude asi zase pěkně naštvaný. Jeho manželka Meghan Markle (37) dostala od královny zákaz nosit některé rodinné šperky.

Královna Alžběta II. má v osobním životě vévodkyni ze Sussexu velmi v oblibě. Ovšem jakožto královna musí udržovat nějaký řád. Chce zachovat hierarchii královské rodiny, a tak nakázala, že Meghan nebude mít k dispozici všechny smaragdy a diamanty, které jejich trezor nabízí.

Jedná se i o šperky, které proslavila princezna Diana (†36). Například diadém královny Marie, který byl zesnulé princezně propůjčen jako svatební dar a později ho nosila i při jiných příležitostech. Ten už měla na sobě i Kate Middleton (37), ale drahá Meghan (37) má zákaz. Ta ho nosit nemůže, protože je společensky níže postavená než vévodkyně z Cambridge. A tak má princ Harry opět o důvod více být nazlobený na svého staršího bratra prince Williama (36). Podívejte se do fotogalerie, jak všem kromě Meghan korunka sluší.

Mohlo by vás zajímat

Další články