Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Meghan lže, jak když tiskne: Tvrdila, že jí v Británii vzali pas, přitom stihla 13 dovolených

Meghan Markle.
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
lhářka

Zase ta Meghan Markle a její výroky, které umí fanouškům britské královské rodiny pěkně nadzvednout mandle. Americké herečce a manželce prince Harryho byl sice údajně, dle jejích slov, po svatbě zabaven pas, přesto ale podle informací deníku The Sun zvládla za dobu svého života v Británii 13 dovolených za hranicemi. 

Zabavený pas

Manželka prince Harryho, Meghan Markle, rozhodně nepatří k oblíbeným členům královské rodiny. Nejenže se do svých příbuzných, které získala díky svatbě s vévodou ze Sussexu, neustále naváží, dost často je ale bohužel přistižena, že její tvrzení se tak úplně nezakládají na pravdě.

Vévodkyně před časem sdělila veřejnosti, že jí byl královskou rodinou zabaven pas, ovšem podle informací, jež přinesl deník The Sun, stihla možná i více než 13 dovolených v zahraničí. To je od "vězení", za něž svůj život v Británii označuje, na hony vzdálené a je to jen další důkaz, že si herečka realitu značně přibarvuje.

Už v rozhovoru, který Meghan se svým manželem Harrym poskytli Oprah Winfrey, zazněl z vévodčiných úst nejeden kontroverzní výrok, jenž nadzvedl ze židle nejen fanoušky, ale i samotné členy královské rodiny. Zde mimo jiné poprvé zmínila i to, že jí po vstupu do rodiny prince Harryho byl zabaven cestovní pas, řidičský průkaz i klíče.


Pravda je jinde

Vévodkyně ze Sussexu byla prý v naprostém šoku. „Nemohla jste jen tak odejít. Nemohla. Musíte to pochopit, když jsem se připojila k té rodině, bylo to naposledy, co jsem viděla svůj pas, řidičský průkaz, klíče. Vše se muselo odevzdat. Už jsem nic z toho neviděla,“ nechala se slyšet seriálová hvězdička.

Jenže realita se od jejích slov značně liší. Jak vyplynulo z královských zdrojů, její pas a doklady nebyly zabaveny, ale pouze uloženy na bezpečné místo, čímž se mělo zabránit tomu, aby se nedostaly do nesprávných rukou a nemohly být zneužity. Vzhledem k tomu, že Meghan navštívila jako turistka více než 10 zemí, kde se musela prokázat pasem, je více než jisté, že lže.

Markle během svých soukromých i královských cest navštívila například Ibizu, New York, Itálii i Botswanu. K její lži se vyjádřila i královská historička Margaret Holder. „Samozřejmě, že královská rodina chtěla Meghanin pas chránit. Ale je nemyslitelné, že by ho nepoužívala na osobní a soukromé cesty, jako byla její baby shower v New Yorku, návštěvy přátel v Kanadě, večírky v Amsterdamu nebo výlet k jezeru Como s Georgem Clooneym (63),“ uvedla na pravou míru.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy