Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Meghan je mi hrozně líto, říká expert na královskou rodinu. Harry ji zjevně dost nepřipravil

Princ Harry a Meghan Markle v Británii. Plánují přivést děti.
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Královská rodina

Není dne, aby se nemluvilo o Meghan Markle. Manželka prince Harryho je trnem v oku zejména Britům, kteří ji viní z toho, že syn Karla III. opustil královskou rodinu. Podle novináře Duncana Larcombea americká herečka nikdy nepochopila rozdíl mezi celebritou a členkou královské rodiny, jak píše Fox News.

Vévodkyně ze Sussexu byla před setkáním s princem Harrym americkou herečkou. Duncan Larcombe, který o britské královské rodině píše pro Fox News, v nedávném článku poznamenal, že není jasné, zda Harry připravil Meghan na její novou úlohu a jasně jí vysvětlil, co ji čeká.

"Je mi Meghan velmi líto," říká Larcomb pro Fox News. "Harry jí zjevně nikdy neřekl, co ji čeká, když se spojí s členem královské rodiny." Markle podle něj nikdy nepochopila rozdíl mezi celebritou a členkou monarchie. Největší rozdíl mezi tím je podle experta na královskou rodinu určitý, ale zodpovědný "pocit povinnosti". "Jako celebrita jste na premiéře, abyste šli na film, jako člen královské rodiny jste tam z určité povinnosti a je třeba zachovat určitá pevná pravidla i ve vztahu k lidem, se kterými se tam máte setkat," říká expert.

Larcombe mírně ve svém projevu srovnává Meghan s Dianou, která se v královské rodině také trápila, na rozdíl třeba od Kate, manželky prince Williama, která svou roli zvládá na jedničku.

Britská Beyoncé

Meghan se podvědomě toužila stát jakousi "Beyoncé Velké Británie", s čímž souhlasí i ostatní experti na britskou monarchii.

"Myslím, že Meghan si myslela, že se stane Beyoncé ze Spojeného království. Být součástí královské rodiny by jí dalo tu slávu," řekl podle serveru Insider Valentine Low, autor nové knihy Courtiers: The Hidden Power Behind the Crown (Dvořané: Skrytá moc ve stínu Koruny). "Naopak ale zjistila, že existuje tolik pravidel, že ani nemůže dělat věci, které by mohla dělat jako soukromá osoba, což pro ni bylo těžké," dodal.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy