Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Meghan je manipulátorka a celý dokument je směšný. Srovnání s Dianou je scestné, tvrdí sestra Marklové

Samantha Markle se pustila do Meghan.
Zdroj: profimedia, koláž eXtra
+ Dalších 6 fotografií
Harry & Meghan

Svět a zejména Británie hodně řeší dokument Netflixu Harry & Meghan. Manželský pár, který již delší dobu bojuje s královskou rodinou, se postaral o další senzaci. V minisérii se vévodové snaží přesvědčit lidi o tom, že jejich lásce nebylo v Anglii přáno a že rodina k nim nebyla vstřícná. Nyní se k jejich seriálovému počinu vyjádřila i Samantha (58), nevlastní sestra Meghan Markle, jak informoval Daily Mail.

Nový dokument na Netflixu Harry & Meghan plní titulní stránky médií. Pouhé první tři díly dokázaly pobouřit Brity natolik, že se ve Spojeném království neřeší snad nic jiného.

Minisérie nenechala chladnou ani nevlastní sestru Meghan Markle, která dokument během rozhovoru s novinářem Danem Woottonem na britském zpravodajském kanálu GB News označila za "lež za lží", jak píše Daily Mail. Samantha navíc obvinila vévodkyni ze Sussexu z bezprostřední manipulace. Celý Harryho a Meghanin počin na závěr označila za směšný.

Samantha dále odsoudila srovnání Meghan se zesnulou princeznou Dianou, která byla u lidí i v médiích velmi oblíbená. Princ Harry v dokumentu říká, že "jeho prací je chránit rodinu". A právě proto se rozhodl vzdát se královských povinností a otočit se tak k rodině zády. Dále pak následník trůnu přirovnal paparazzi sledující jeho matku k online obtěžování, kterému čelila jeho žena. "Byla kořistí pro lovce na sociálních sítích."

Tohle není Diana

Se zamilovaným princem Harrym by v tomhle směru ne všichni souhlasili. "O Dianě se nikdy nemluvilo jako o chorobné lhářce, o Dianě se nikdy nepsalo, že ničí jiné lidi či ignoruje lidi se zdravotními problémy," dodala Samantha.

Není to poprvé, co manželé "žijící ve vyhnanství" kritizují britskou královskou rodinu. Veřejně promluvili například v rozhovoru s Oprah Winfreyovou v březnu 2021. S Netflixem podepsali smlouvu v hodnotě 100 milionů dolarů (2 299 690 000 korun). Tolik si řekli, aby mohli říci "svou verzi příběhu". Zbývající tři díly streamovací služba nabídne ve čtvrtek 15. prosince.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy