Novopečené manželce prince Harryho Meghan Markle (36) nastaly krušné chvíle. Možná si ani neuvědomovala, co všechno ji po sňatku čeká. Když se Meghan věnovala své původní profesi herectví, tak byla ráda, že je vidět.

Na sociálních sítích byla poměrně dost aktivní a hlavně milovala selfie a divočejší styl života. To, že to byla rebelka, dokazuje i její první svatba. Ta totiž trvala dlouhé čtyři dny a všichni přítomní hosté včetně novomanželů po celou dobu neskutečně pařili.

Jenomže s tímhle vším se bude muset nyní rozloučit. Nejdříve to vypadalo, že nezkušené Meghan bude radit již zaběhnutá Kate Middleton. Ta se ale nezamlouvala královně. Takže se Alžběta II. rozhodla, že Meghan zařídí odbornici.

Jedná se o osobní asistentu jménem Samantha Cohen, která bude dlouhého půl roku žít v Kensingtonském paláci po boku nové vévodkyně ze Sussexu a učit ji novým pravidlům. „Bude to šest měsíců neustálého poslouchání. Bude muset být pokorná,“ tvrdí zdroj britského deníku The Times.

Meghan je ale jako bývalá herečka na takový press jistě připravená. „Meghan pracovala každý den svého života. A to jí určitě pomohlo připravit se na jakkoliv hektické dny dopředu,“ dodává. Tak uvidíme, jak to nová vévodkyně všechno zvládne.